вторник, января 23, 2018

Найкращі мотиваційні видання для початку нового рокуНовий рік – найкращий час, щоб почати все з чистого аркуша. Лишити старі звички, навчитися нового і стати краще. Головне питання – як це здійснити? Пропонуємо вам добірку книг, з якими можна почати рік. Ці видання – своєрідні путівники, мотиватори і підручники на тему «як стати кращою версією себе».

Е. Гілберт «Велика магія». Це справжня знахідка для тих, хто сумнівається, боїться і не може зважитися на важливий крок у творчості. Найголовніше дати собі можливість бути творчою людиною, приділити цьому час і заявити світові про свої наміри. Легко і з гумором авторка ділиться особистим досвідом, руйнує стереотипи, надихає і мотивує. Книга може стати «чарівним стусаном», щоб перестати боятися і почати реалізовувати задумане. 

М. Юсуфзай «Я – Малала». Це неймовірна історія дівчинки-підлітка, чиє життя здивує кожного. Малалу ніщо не може зупинити – навіть таліби, які вчинили замах на її життя. Попри тривалу реабілітацію і постійні погрози, авторка книги не зупиняється у досягненні своєї великої мети. Малала – справжнісінький доказ того, що навіть одна людина здатна змінити світ на краще. 

Ґ. Рубін «Проект Щастя». Ця книга – справжній план із набуття щастя в повсякденному житті. Авторка впевнена, що все залежить від дрібниць. Саме маленькі кроки і зміни ведуть до великих результатів. Рубін розповідає читачеві про свій досвід і методи пошуку щастя: розібратися у тому, що приносить радість і задоволення; зрозуміти, що заважає, викликає гнів і роздратування; прийняти рішення, обрати методи, що зроблять щасливішим. І найцікавіше – отримувати бажане. Книга може стати хорошим мотиватором і надихнути на свій власний Проект Щастя.

К. Діаз «Книга про тіло». Книга присвячена жіночому здоровю – спорту, харчуванню і способу життя. Авторка докладно розповідає про вправи, водний баланс, будову і потреби організму. Про вітаміни і здорове харчування. Діаз заряджає, надихає, мотивує і нагадує про важливість турботи про організм. Після цієї книги зявляється величезне бажання негайно налагодити харчування і зайнятися спортом.

Н. Вуйчич «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя». Це емоційна сповідь Ніка Вуйчича, чоловіка, який народився без рук і ніг. Попри свій фізичний стан, автор не тільки вміє справлятися з побутовими нюансами, а й займається серфінгом, захоплюється риболовлею і навіть пірнає з трампліна у воду. Нік щасливо одружений і виховує дітей. Він живе активним і яскравим життям, надихаючи мільйони людей своїми словами і діями. У своїй книзі він розповідає про важкі періоди та те, як вдалося не здатися і піти вперед. 

Н. Гілл «Думай і багатій». Це корисний посібник, помічник у пошуку себе і своєї справи. Автор вчить працювати над своїми думками – саме з них починається успіх, змінювати установки і правильно ставити цілі. Вивчивши життя успішних людей, автор переконаний, успіх – це не щаслива випадковість, а результат серйозної роботи над собою. Книга мотивує і надихає, вона ідеальна для тих, у кого опускаються руки, для тих, хто хоче змінити своє життя на краще. 

С. Кові «12 важелів успіху». Це збірник важливих принципів, що вчать бути справжнім. Автор змушує задуматися над істинним обличчям успіху – бути багатим і знаменитим, або відчувати себе «на правильному шляху». Визначати цілі і засоби, прагнути до внутрішнього успіху, а не зовнішнього, концентруватися на справжніх цінностях, а не цінах. Розібратися у собі, знайти свій шлях і отримати життя, наповнене сенсом. 

Б. Шер «Мрій правильно». Це чітка інструкція для тих, хто шукає себе, ідеальну роботу і улюблене заняття. З прикладами і вправами автор допомагає розібратися у різних життєвих ситуаціях. Барбара розповідає про вантаж чужих очікувань, стереотипи, що заважають жити, емоції, що їм потрібно дати вихід, бажання мати «все і відразу». Авторка переконана – розуміння веде до дії.

Е. Ларссен «Тепер!». Це знахідка для тих, хто відчуває, що життя проходить повз. Автор упевнений, силу духу можна тренувати так само, як і тіло – позбутися від стресів і нав'язливих думок, змінити свої погляди і установки, розірвати коло. Вдихнути на повні груди, перестати сліпо йти до мети і почати насолоджуватися дорогою до неї. Ловити кожен момент, жити в гармонії з собою, бути спокійним попри зовнішні обставини. Жити, а не проживати. 

         Ці книги – не універсальні таблетки і не чарівні палички, але відмінні мотиватори. Розповідаючи про різні речі, всі вони зосереджені на одному – захопливій подорожі до кращої версії себе. Те, що треба для початку нового року, а, може, і нового життя.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий