вторник, июня 18, 2019

Книги, що «оживають»…


Книга чи он-лайн гра? Сучасні діти та підлітки, обираючи між книгами та он-лайн іграми, все частіше надають перевагу останнім. Чому? Часто ігри є більш захопливим процесом! Як обєднати переваги обох та домогтися того, щоб навчання відбувалося невимушено, перетворившись на захопливу гру з використанням мобільних технологій? На допомогу прийде інтерактивна книга – поєднання ключових плюсів класичної книги із сучасними здобутками в ІТ-сфері, в якій текстовий формат доповнюється 3D-моделями, аудіо, відеоматеріалами та тематичними анімаціями.

Пропонуємо вашій увазі декілька цікавих інтерактивних книг українською мовою.
«Гаджетаріум» – безкоштовна інтерактивна книга науково-популярного характеру. Її можна використовувати за допомогою планшета чи мобільного телефона. На 54 сторінках цієї книги міститься інтерактивна графічна інформація з музичним та голосовим супроводом про 23 найкорисніших пристрої, які було винайдено за період від 5000 р. до нашої ери та до           2013 р. Інтерактивна книга була створена одеським видавництвом «Gutenbergz» у 2014 р. У межах додатку можна не тільки подивитись інтерактивні моделі та прочитати відповідну інформацію про історичні факти, є можливість також безпосередньо погратися з цими винаходами.


«Снігова королева» – захоплююча інтерактивна книга для iPad. Автор казки – всесвітньо відомий данський казкар Ганс Християн Андерсен, а розробники он-лайн версії – українські спеціалісти. Кожна ілюстрація інтерактивної книги насичена яскравими непересічними зображеннями, що реагують на щонайменший дотик, доповнена текстовим, музичним та голосовим супроводом, а також містить ігри. Проект інтерактивної версії було розроблено київським видавництвом «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» у 2012 р. після шаленого успіху паперової версії. Всі ілюстрації створені художником Владиславом Єрком з подальшою оцифровкою та анімуванням. Цю книгу можна читати, слухати аудіоверсію, напрацьовувати навички читання. До того ж, автори доклали максимум зусиль, щоб читач відчув себе повноправним учасником дійства! Так, легенько постукавши по екрану гаджета, можна викликати сніг, а подихом – роздмухати полумя у каміні, можна погладити кота, помалювати на зледенілому вікні, розкуйовдити волосся головним героям чи змінити зачіску!
«Історія міста Вінниці» та «Одеса – моє місто рідне» – це безкоштовні інтерактивні підручники, що поєднують текстовий формат з мультимедійним контентом (відео, аудіо, 3D- моделі, комп’ютерна графіка). Таке сполучення форматів подання інформації сприяє урізноманітнення змісту навчального матеріалу, а сам процес навчання стає більш ефективним. Ідея проекту та її реалізація належить одеському видавництву «Gutenbergz». Завдяки поєднанню декількох форматів подання навчального матеріалу підручник є сучасним, наочним та цікавим! Використовувати інтерактивну книгу можна за допомогою планшета, нетбука чи смартфона.

«Пiдручник.ua» – перша українська платформа електронних інтерактивних підручників за шкільною програмою. Вона дозволяє використовувати мультимедійний контент он-лайн чи без підключення до мережі інтернет. Освітня платформа була створена цифровим видавництвом «Gutenbergz» у 2017 р. Ця платформа дозволяє використовувати освітній мультимедійний контент на будь-якому мобільному пристрої  за допомогою додатків або інтернет-браузера. У межах платформи містяться всі необхідні підручники за шкільною програмою.

«Котигорошко» перша інтерактивна книжка українською мовою, що була створена у новому мультимедійному форматі. На 30 аркушах книги міститься близько 500 динамічних елементів, кожен з яких живе своїм життям після натискання на нього. Інтерактивну казку було створено київським видавництвом «KievSeaPirates» у 2012 р. Україномовну версію цієї книги можна скачати безкоштовно (книга українською, російською та англійською мовами). Кожна сторінка книги насичена різноманітними інтерактивними елементами, для взаємодії з якими необхідно натиснути на екран, нахилити чи потрясти гаджет.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий