пятница, июня 21, 2019

Нове дитяче видавництво в Україні


Цікавих, яскравих та якісних книжок для дітей в Україні стане ще більше! Адже нещодавно у Харкові з’явилося нове дитяче видавництво «Крокус», що його заснувала Наргіс Гафурова. У минулому вона очолювала редакцію видавництва «Читаріум», де ініціювала унікальні українські серії та переклади багатьох світових зірок дитячої літератури, таких, як «Вафельне серце» та «Воротар і море» Марії Парр, «Булькало» Руне Белсвіка, «Хранитель» Лоїс Лоурі, «Шпулька, Пташка і я» Еллен Карлсон, «Моє щасливе життя» Русе Лагеркранц, картонки для малят від провідних українських ілюстраторів та чимало інших книжок.

Тепер цих авторів представлятиме видавництво «Крокус», що орієнтовано як на друк українських книжок, так і на переклад найкращих європейських авторів. Уже найближчим часом вийдуть друком серія пізнавальних книжок «Цікава Україна», збірки поезії Галини Кирпи та інші новинки. Презентації книжок відбудуться на «Книжковому Арсеналі».

Серія «Цікава Україна» – це пізнавальні книжки-картинки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку про різноманітні дивовижі нашої країни – її флору, фауну, географію та різноманітні здобутки. Цікаво, що перед написанням книжок команда видавництва зібрала фокус-групу дітей та запитала, про яких тварин їм хотілося би почитати. Юні помічники обрали рись, хохулю, сову, саламандру та жука-оленя – вони й стали персонажами.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий