пятница, июня 21, 2019

Книжка Марка Лівіна потрапила до каталогу видань для дітей з інвалідністю IBBY


Книжку Марка Лівіна «Рікі та дороги» включили до престижного міжнародного каталогу «IBBY» (неприбуткова організація у Швейцарії, метою якої є популяризація книг для дітей видатних книжок для дітей з інвалідністю). Усього до списку потрапило 40 книжок авторів з різних країн світу, зокрема США, Великої Британії, Ірландії, Швеції, Канади та ін.

Повість «Рікі та дороги» побачила світ у 2017 р. у видавництві «Віват». Це історія про 14-річного хлопчика-аутиста Матвія та його рудого собаку Рікі, який допомагає хлопцю зрозуміти себе. Передмову до книжки написав журналіст Андрій Баштовий, ілюстрації створив Євген Величев. Тур на підтримку видання пройшов у 14 містах України. Крім цього, презентації відбулися у Німеччині та Франції, зокрема у Мюнхені, Нюрнберзі, Ганновері, Берліні, Парижі, Ліллі та Бордо.

Книжка була відзначена виданнями «L’Officiel Ukraine» та «Charitum». Журнал «Cosmopolitan» назвав її книжкою тижня. Позитивні відгуки та рейтинги «Рікі та дороги» отримали на ресурсі «GOODREADS». Також книжка потрапила у короткі списки Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2017» у номінації «підліткова література».

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий