пятница, июня 21, 2019

Книжка про Голодомор отримала золоту медаль IPPY Awards


Книжку українсько-австралійської авторки Лесі Мельничук «Голодомор: приглушені голоси дітей, які голодують» відзначили золотою медаллю премії «The Independent Publisher Book Awards» (IPPY Awards – найдавніший конкурс для незалежних видавців). Це збірка сорока історій, записаних з вуст людей, які особисто пережили український Голодомор 1932-33 рр. і потім переїхали до Західної Австралії.

«Насправді те, що я досліджувала, – це історія нашої маленької української громади в Перті (Західна Австралія). Чому ми не знали про це? Чому ми не говорили про це? Чому світ не говорив про це? Чому цей епізод історії не вивчали студенти поряд з історією Голокосту? Те, про що я дізналася, було руйнівним голодом, принесеним Сталіним українському народу, до якого, на мою думку, можна справедливо вживати слово «геноцид», – зазначає у передмові до книги головний редактор Леся Мельничук. 
Книга вийшла у жовтні 2018 р. за редакцією доктора філософії Лесі Мельничук та Філіпа Вебстера у видавництві «Carina Hoang Communications». Текст доповнений репродукціями картин, виконаних у стилі тієї епохи, щоб показати візуальну сторону страшної історії.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий