четверг, июня 06, 2019

Каннський фестиваль допомагатиме видавцям екранізувати їхні книжки


Вперше секція Каннського кінофестивалю «Shoot the Book!» та кіноринок «Marché du Film» об’єднаються, щоб допомогти видавцям знайти кінокомпанії для екранізації їхніх творів.

«Shoot the Book!» – це спеціальний захід, присвячений екранізаціям книжок, що вже 5 разів поспіль відбувається у межах Каннського кінофестивалю. Організатори привозять на фестиваль «кіногенічні» книжки та презентують їх режисерам і продюсерам, допомагають авторам і кіновиробникам знайти один одного.
Цього року «Shoot the Book!» вперше об’єднається з кіноринком «Marché du Film» і отримає статус міжнародної події. Близько 50 видавництв зустрінуться з представниками кінокомпаній і розкажуть їм про найцікавіші та найбільш гідні екранізації книжки. Участь візьмуть як французькі компанії, так і видавництва з Канади, Німеччини, Нідерландів, Індонезії, Іспанії та інших країн.
Також у Каннах пройде традиційна пітч-сесія. На ній буде представлено 11 книжок, відібраних спеціальним журі. У списку сім французьких, дві канадських, одна швейцарська і норвезька книжки.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий