пятница, июня 07, 2019

Читання на літо від Білла Ґейтса


Мільярдер і філантроп Білл Ґейтс порадив список книг для літнього читання. «У поїздки я зазвичай набираю з собою більше книг, ніж можу прочитати. Моя ідея така: краще мати з собою в дорозі забагато книг, аніж замало», – зазначив у своєму блозі Ґейтс. 

До списку відомого бізнесмена увійшли такі книжки:
        «Переворот» Джареда Даймонда. Білл зазначив, що із задоволенням читає усі книги Даймонда, і ця не стала виключенням. Автор розповідає про те, як державам вдалося подолати найбільші загрози їхнього існування. 
        
       «9 пінт» від Роуз Джордж. Книга від британської журналістки про кров: факти, які варто знати. 
        «Джентльмен в Москві» Амора Таулза. Історія посадженого у 1922 р. під «домашній» арешт у московському готелі «Метрополь» графа Ростова. Цю книгу Білл читав разом із дружиною, і розповів, що обігнав її на кілька сторінок, а потім прочитав дещо, що змусило його заплакати…Щоб зрозуміти, що саме викликало у Ґейтса сльози, варто почитати книжку і самим.
          «Президенти війни» Майкла Бешлоса. Книга про війну у В’єтнамі та інші конфлікти початку й середини ХХ століття. 
         «Майбутнє капіталізму» Пола Кольєра. Автор книги прогнозує, яким стане капіталізм у майбутньому і до чого призведе. Гейтс підкреслює, що Кольє сильний в аналізі, а ось із запропонованими рішеннями готовий посперечатися.

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  Комментариев нет:

  Отправить комментарий