понедельник, апреля 27, 2020

10 гарячих новинок для вашого дозвілля


Через оголошений карантин ми багато часу проведемо вдома. Ідеальний вибір для одного з таких вечорів – цікава книга, зручне крісло і філіжанка улюбленого напою. Пропонуємо вам десять новинок від книжкових видавництв, які можна почитати, поки триває карантин. Тож бережіть себе, залишайтеся вдома та читайте книжки!

         
С. Андрухович «Амадока». Зібрати себе з уламків саме це має зробити головний герой, якого пошматувала війна. Важкі травми призвели до повної втрати пам’яті: чоловік не пам’ятає ні свого імені, ні звідки походить, не пригадує жодної близької людини, жодного фрагмента свого попереднього життя. Таким його і знаходить жінка, любов і терпіння якої здатні творити дива: сягати найглибших пластів забуття і спогадів, поєднувати розрізнені клапті понівеченої свідомості, зшивати докупи спільну історію.

Дж. Арчер «Гріхи батьків». Джеффрі Арчер – це вже класика, класика пригодницька та гостросюжетна. Твір «Гріхи батьків» належить до серії «Хроніки Кліфтонів». Головний герой Гаррі Кліфтон мандрує до США, щоб порвати зв’язки з минулим, але знаходить там не свободу, а ув’язнення. Це важке випробування загартовує характер персонажа, а ще дає натхнення для написання книжки.
К. Гаммонд «Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі». Як же влаштувати собі повний релакс? Розслабитись і прекрасно виспатись. Авторка пропонує дієві методи дозвілля, серед яких можна знайти саме той, який допоможе перевести подих та отримати заряд енергії на майбутні подвиги, тому що відпочинок – це теж мистецтво, опанувати яке нам просто необхідно.
Т. Гарріс «Карі Мора». Історія від творця харизматичного канібала Ганнібала Лектора про сильну особистість. Скарби наркобарона Пабло Ескобара ваблять чимало зловмисників, але зухвалому Гансу Петеру Шнайдеру, який торгує людьми та не гребує вбивствами, вистачає сміливості поткнутись за ними. Він вірить в успіх своєї ретельно продуманої операції, от тільки йому стає на заваді несподівана перешкода наглядачка маєтку Карі Мора. Жінка, яка бачила у своєму житті багато зла, готова вийти на герць з монстром. Її суперник навіть не уявляє, на що здатна його суперниця, яку він недооцінює.
Р. Діленшнайдер «Рішення. Практичні поради від 23 людей, які змінили світ». Вміння якісно приймати рішення – чи не одна із найважливіших навичок у житті сучасної людини, адже кожен щоденний вибір потім має наслідки. Автор пропонує попрацювати над власним вмінням приймати рішення, переймаючи досвід відомих історичних особистостей. Не всі їхні рішення були вдалими, звісно, але це теж досвід.
Т.-Н. Коутс «Чорна Пантера. Народ у нас під ногами. Книга 1». Один із найстильніших персонажів Всесвіту – Marvel нарешті українською! Країна Ваканда під загрозою: терористична організація Народ прагне захопити владу у високотехнологічній державі. Тож монарх Т’чалла – спадкоємець роду Чорних Пантер має діяти рішуче та вселити своїм підданим віру, що вони можуть відстояти Ваканаду та перемогти небезпечний та зажерливий Народ, який не гребує жодними засобами.

Д. Лінч «Кімната снів». Ця автобіографічна і водночас біографічна книжка авторства самого Девіда Лінча, а також відомої журналістки та критика Крістін МакКенни дає змогу дізнатися про життя і становлення Девіда Лінча як митця, про речі, що вплинули на нього і в подальшому знайшли відображення у його світогляді та його кінострічках, а також зазирнути за лаштунки його безмежної внутрішньої імперії.
Дж. Соломонс-Моут «За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість». Ця книжка про котячих компаньйонів неймовірних жінок. Актриси, художниці, науковиці люблять проводити час зі своїми пухнастиками, це їхній антистрес та перезавантаження після важких робочих днів. Тож познайомимося ближче з видатними котячими особистостями, які йдуть пліч-о-пліч з жінками, які змінили історію. А намалювала цю людсько-котячу спільноту ілюстраторка Лулу Майо.
Х. Оренстін «Гра в пари». Весела та легка історія, яка відволіче від усього на світі. Саша Голдберг – шлюбна консультантка – має поєднувати людей так, щоб утворилась ідеальна пара. Вона враховує побажання та особисті якості клієнтів, невтомно підбирає, призначає побачення та радіє разом з половинками, які знайшли одне одного. Робота захоплює її, відточуючи знання у психології стосунків. Та чи залишиться чоботар без чобіт? Чи саме Саша буде для когось ідеальною парою? Ця історія не тільки про кохання, а й справжніх друзів та пошук сенсів.
«Чому люди тупі? Психологія дурості» (під редакцією Ж.-Ф. Марміона). Щодня без винятку ми бачимо, чуємо й читаємо дурниці. Водночас усі їх роблять, думають, перетравлюють і говорять. Усі ми час від часу буваємо дурнями, які мимохіть верзуть дурниці без важких наслідків. Французький науковий журналіст Жан-Франсуа Марміон здійснив приголомшливе комплексне дослідження феномена людської тупості. У цій сміливій, часом зухвалій і відвертій історії психіатри, вчені, філософи, соціологи та письменники з усього світу пропонують нам свій погляд на людську дурість, її природу і на те, чому вона досі існує в нашому житті.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий