среда, апреля 22, 2020

«Портал» – нове українське видавництво


В Україні відкрилося нове видавництво «Портал», що спеціалізуватиметься на дитячій та історичній літературі.

У видавництві зазначають, що вже планують видати кілька серій оригінальних видань про історію, культурологію та мислення. Це художньо-документальні та науково-популярні книжки, арт-буки. Планується, що таких видань виходитиме близько 50-ти на рік для різних вікових категорій.
Також видавництво розроблятиме власні сучасні формати для розвитку спільного читання батьків і дітей, популяризації історії, а також формування прогресивної екосистеми, в якій учителі стають співтворцями нового підходу до освіти.
Книжки розраховані на дітей і підлітків у вікових категоріях 4-6 років, 7-10 років, 11-15 років, а також для дорослих від 16 років. У видавництві стверджують, що особливу увагу приділятимуть ідеї «зцілення історії», що передбачає формування нового покоління українців, «відкритих і відповідальних, із незалежним мисленням і широким світоглядом, які творять майбутнє з розумінням уроків минулого». 

Перші книжки видавництва мають з’явитися у продажу вже влітку цього року, а про плани «Порталу» можна детальніше дізнатися на офіційному сайті http://portalbooks.com.ua/
 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий