пятница, апреля 17, 2020

Станьте щасливими!


Трапляються дні, коли у нас немає бажання йти на роботу, здобувати нові знання, нервуватися через усі катастрофи, катаклізми та майбутнє… Але ми завжди шукаємо самих себе, намагаємось адаптуватися до змін, жити повним життям, не зважати на стрес, тривоги, проблеми і робимо купу різних речей, аби тільки віднайти щастя.
Безсумнівно, кожен з нас хоч раз у житті замислювався: а що ж таке щастя?.. Одні кажуть, це – фізичний, моральний і соціальний стан людини, за якого вона відчуває внутрішнє задоволення і радість від життя. Другі кажуть, що щастя – коли  здійснюються всі мрії. А ще щастя – це поринути з головою в книги, що неодмінно сповнять мотивацією на кожен день, навчать надто не перейматися дрібницями і допоможуть у пошуках сенсу життя. Відкриваємо наступні видання, підшуковуємо відповідний  рецепт і щасливішаємо крок за кроком.

К. Барез-Браун «WAKE UP! (Прокидаємось!), або Як перестати жити на автопілоті». Пасивне життя на автопілоті, механічні звички тримають нас у сонній задумі і єдиний спосіб прокинутися – це навмисно пережити новий та різноманітний досвід у нашому житті, який буде провокувати загострене відчуття свідомості. Автор тестував свої експерименти на групах людей і відмітив позитивний вплив. Книжка інтерактивна, читачі можуть записувати свої враження, фіксувати відчуття і результати після кожного виконаного пункту. Завдання нескладні, не вимагають багато часу, але дарують легкість і дитячу втіху.
Е. Ґілберт «Велика магія. Творче життя без страху». Владно і ніжно авторка занурює в свої переживання, досвіди, теорії…Текст не відпускає: ти погоджуєшся, сперечаєшся й аналізуєш. У кожного свої шляхи й результати творчого життя, але нами має рухати сміливість, а не страх, це й відрізняє творців від приземлених людей. Необов’язково стати чемпіоном чи лідером у тому, чим займаєшся, важливо просто робити те, що хочеш, відкинувши всі стереотипи. І тоді простір наповниться великою магією.
Дж. Кемерон «Шлях митця». Авторка розписує, як вивільнити крок за кроком творчу енергію, оживити давні мрії і таланти. Щотижня читачі мають ходити на творчі побачення із собою, одразу після прокидання писати «ранкові сторінки», захищати свою внутрішню дитину і робити ряд простих, але дієвих завдань. Структуровані вправи, перевірка їхнього виконання, підбадьорливий голос письменниці за кадром, тематичні для кожного розділу цитати, приклади з життя Джулії Кемерон та її оточення – підтримують і надихають. Майже два десятки років «Шлях митця» допомагає вийти із творчих криз тисячам людей, це справді ефективні поради, здатні зміцнити, змінити і зцілити.
Р. Каспер «Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя». Письменниця і блогерка зосереджується у книжці на всіх аспектах життя: фізична активність, харчування, догляд за собою, медитації, продуктивність, творчість і саморозвиток, якісне спілкування. Структура викладу, яскраве оформлення, підсилення активностей за допомогою додатків, вебсайтів, книжок, що рекомендує авторка під відповідним розділом, – все це сприяє чіткому і злагодженому руху до якіснішого життя.
Ґ. Рубін «Проєкт Щастя». До питання «як стати щасливою» авторка підійшла конструктивно: перечитала й проаналізувала тематичні праці, із затятістю перфекціоністки склала заповіді і план на кожен місяць. Що з цього вийшло, вона детально і з гумором описує у звітах, ділиться лайфхаками і матеріалами наукових досліджень. Деякі завдання, як-от викидання мотлоху, пошук нових розваг, перегукуються з іншими порадниками, але водночас авторка зазначає, що треба шукати індивідуальні рецепти і дає набір базових знань.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий