среда, апреля 08, 2020

Зростає кількість самвидавних книжок про коронавірус


На сторінці компанії «Amazon» з’являється усе більше самвидавних електронних книжок про коронавірус – від дитячих оповідань до «плагіатних» порадників щодо уникнення хвороби. За запитом «короновірус» у розділі «Книги» вже є понад 1000 результатів. 903 книжки були опубліковані протягом останнього місяця. Десятки з цих видань присвячені порадам щодо уникнення вірусу, дослідженням хвороби, хроніці подій і є плагіатом новинних матеріалів.

Наприклад, книжка Карли Пенг «Wuhan 2020 Coronavirus Outbreak», що коштує 8 доларів, містить переважно інформацію зі звіту  «Clarivate Analytics», доступного онлайн. А книжка Тайлера Моррісона «Wuhan Coronavirus» за 5 доларів базується на матеріалах із сайту «NBS».
Серед оригінальних книжок, що з’явилися завдяки коронавірусу, – посібник від Аманди Кінг про те, як зробити власний антисептичний засіб вдома, та дитяча книжка від Еллі Джексон та Лаури Коллвуд, що обіцяє пояснити про коронавірус дітям у «лагідний і позитивний спосіб та зі щасливим закінченням».
Спеціалісти компанії уже видалили десятки книжок із сайту і заявили, що «… завжди вимагали від продавців, авторів та видавців надавати точну інформацію з деталями продукту, і ми будемо видаляти ті продукти, що порушують нашу політику».
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий