воскресенье, марта 02, 2014

Забавні історії з життя відомих письменників

    Історія літератури зберігає  безліч фактів, курйозів, історій, що, як маленькі дзеркала, відображають  особистості великих письменників, їхніх сучасників, час, в якому вони жили.
    На честь свята - Всесвітнього дня письменника, що відзначають 3 березня, ми пропонуємо згадати цікаві та смішні випадки, забавні історії та факти з життя знаменитих літераторів. Це зайвий привід віддати почесті нашим улюбленим авторам.


   Г. Х. Андерсен приділяв дуже мало уваги своїй зовнішності. Він постійно гуляв вулицями Копенгагена в старому капелюсі і поношеному плащі. Одного разу на вулиці його зупинив один красунчик і запитав: «Скажіть, ця жалюгідна штука у вас на голові називається капелюхом?» На що була негайна відповідь: «А ця жалюгідна штука під вашим модним капелюхом називається головою?».

     Одного разу дуже повний чоловік сказав худому Б. Шоу: «Ви виглядаєте так, що можна подумати, ніби ваша сім'я голодує». Шоу відповів: «А якщо подивитися на вас,  можна подумати, що ви є причиною цього лиха».

    Якось, виступаючи в політехнічному інституті на диспуті про пролетарський інтернаціоналізм, В. Маяковський сказав: «Серед росіян я відчуваю себе росіянином, серед грузинів - грузином ...» - «А серед    дурнів»? - раптом хтось вигукнув із залу. - «А серед дурнів я вперше», - миттєво відповів Маяковський.


    Одного разу до А. Франса прийшла найматися на роботу стенографістка. Головною своєю якістю вона вважала вміння стенографувати зі швидкістю 150 слів на хвилину. На що письменник знайшов відповідь: «Але де я для вас візьму стільки слів?».
     Якось раз М. Твену прийшов лист, в якому було лише одне слово: «Свиня». Недовго думаючи, письменник у своїй газеті опублікував відповідь на це послання: «Листи без підпису мені доводиться отримувати досить часто. Але вчора мені перший раз прислали підпис без листа».
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий