среда, марта 26, 2014

«Театральні» книги

   27 березня - Міжнародний день театру, що за рішенням ІХ конгресу Міжнародного інституту театру відзначають з 1962 р. Це свято майстрів сценічного мистецтва і всіх глядачів, яких об'єднує любов до прекрасного. Гру акторів може зрозуміти будь-яка людина, незалежно від того, в якій країні вона живе і якою мовою спілкується.
   На честь цього чудового свята пропонуємо вам книги, головні дії в яких відбуваються саме в театрі.


     С. Моем «Театр». Один з найвідоміших романів видатного англійського письменника XX ст., переведений на багато мов світу. Це красива і романтична історія про кохання знаменитої, талановитої   старіючої актриси до красивої, але пересічної молодої людини. Героїня  живе на сцені, у неї є справжній дар приковувати до себе погляди всього залу, але це не допомагає їй уникнути самих повсякденних життєвих невдач, що їх вона з  гідністю долає.

   М. Булгаков «Театральний роман». Це незакінчений роман відомого російського письменника. Написаний від першої особи: від імені якогось письменника книга розповідає про театральне закулісся і письменницький світ.

О. Маринина  «Смерть як мистецтво». «Життя - театр, а люди в  ньому – актори»  -  цей відомий шекспірівський вислів якнайкраще підходить до роману королеви сучасного детективу. Саме в театрі відбувається загадковий і незрозумілий злочин - замах на режисера та художнього керівника. Анастасія Каменська приступає до розслідування, що приведе її до дивних і несподіваних результатів.

М. і С. Дяченко «Магія театру». Книга відомих українських письменників-фантастів - не просто збірка повістей, присвячених театру. Це твір, де головні герої  представлені в парадоксальному, містичному ключі.

Б. Акунін «Весь світ театр». Дія роману відбувається в 1911 р. Ераст Фандорін розслідує злочин, скоєний в одному з московських театрів. Він не може відмовити в проханні допомогти молодій актрисі, якій, на думку її знайомих, загрожує небезпека.

М. Март «Театр мерців». Кримінальні романи неперевершеного майстра найскладніших інтриг і непередбачуваних сюжетів давно і міцно завоювали читацький інтерес і стали бестселерами.  До останньої сторінки читач не здогадується, хто був «режисером-постановником» жахливих - за розмахом і витонченістю - вбивств акторів столичного театру.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий