понедельник, марта 24, 2014

Почерк відомих письменників

     Кажуть, що за почерком можна дізнатися про людину навіть більше, ніж вона може розповісти про себе сама. Для того, щоб краще зрозуміти особистість, й була придумана наука графологія. За допомогою складних методик вона обчислює схильності  в поведінці людей, їхні особисті пристрасті і навіть депресію.
    Особливий інтерес представляє почерк відомих письменників. Виявляється, далеко не у всіх була ідеальна манера письма. Пропонуємо вам у цьому переконатися.     У  Л.М. Толстого був почерк справжнього лікаря - розібрати щось  було складно. Але, уявляючи обсяг його рукописів, стає зрозуміло, що писав він дуже швидко. Розібрати його почерк могла тільки дружина, якій доводилося переписувати «Війну і мир» багато разів.

    Рукопис В. Набокова зрозуміти неможливо. Щоб повністю розібрати його текст з з численними  стрілочками, потрібно відчувати письменника.

    У Д.Р.Р. Толкієна почерк по-справжньому казковий  - суміш людського та ельфійського письма.

   О.С.  Пушкін писав акуратно, але незрозуміло. Подивившись на його рукописні рядки,   важко повірити, що це російська мова.

    Рукопис Ф. Кафки нагадує лист з фільму жахів, на якому демони залишили своє таємне послання: письменник мав дуже неакуратний стиль письма.

    С. Єсенін - напевно, єдиний російський письменник, почерк якого можна вільно розібрати. Правда, іноді  він нагадує твір п'ятикласника.

    Вкрай рівний і простий почерк був у Е. По. Немов ювелір, він дбайливо вимальовував кожну літеру. І це не дивно, він був упевнений, що завдяки відточеній майстерності і наполегливій роботі будь-який письменник здатний створити геніальний твір і висловити найтонше душевне переживання.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий