суббота, марта 22, 2014

Нова бібліотека в Бірмінгемі

   Нещодавно завершилося будівництво нової публічної бібліотеки в Бірмінгемі (Англія) з підземним амфітеатром, садами на даху і візерунковим фасадом з металевих кілець.


  Нова бібліотека виходить на одну з трьох головних площ міста - площу Сторіччя. Будова складається з чотирьох прямокутних компонентів, розташованих у шаховому порядку, завдяки чому створюються різні навіси і тераси.
   
   Дизайн фасаду будівлі нагадує  ювелірний квартал міста: філігранні металеві кільця складаються у візерунок на золотому, срібному і скляному фоні. Ці кільця створюють справжній малюнок з тіней.
   Перехід між поверхами бібліотеки дуже пологий, що дозволяє відвідувачам спускатися до відділу художньої літератури, потім ще нижче - в дитячу бібліотеку і, нарешті, в самий низ - у музичну секцію. Останній рівень простягається під площею Сторіччя, на ньому архітектори створили «затонулий» амфітеатр.
   У верхній частині бібліотеки знаходиться меморіальний зал Шекспіра, присвячений великій колекції творів англійського драматурга. На двох зелених терасах на даху відвідувачі можуть читати та відпочивати.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий