вторник, марта 11, 2014

Найкрасивіший книжковий магазин у світі

«Найкрасивіший книжковий магазин у світі», - так говорять всі, хто був у «Livraria Lello» - головній визначній пам'ятці  португальського міста Порту. Сьогодні він вважається національним пам'ятником країни.

Коли входиш в передні двері будівлі магазину, емоції просто переповнюють - вражає приголомшлива архітектура і розкішна  внутрішня обробка.  Дивовижний інтер'єр книгарні складається з масивно декорованих стін, стель з дерева дивного різьблення і  вигнутих червоних сходів, що ведуть на другий поверх. Вражає дах з вітражного скла. На ньому можна прочитати монограму «Сенс - у праці». Девіз символічний, адже цей книжковий магазин став результатом і сенсом праці, любові і самовідданості багатьох людей.
На другому поверсі магазину є маленька кав'ярня на чотири столики. Там можна випити чашечку кави і насолодитися атмосферою книг. Крім того, звідти відкривається прекрасний вид на величезну кількість книжкових полиць.
Цей магазин - окремий світ, під час прогулянок по якому у багатьох паморочиться голова. Як висловився його господар, «сучасний книжковий магазин повинен гостинно зустрічати людей, а не просто стояти в очікуванні відвідувачів». Ця мрія була досягнута.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий