среда, марта 19, 2014

«Щасливі» книги


    Щасливі люди завжди святково налаштовані. Для них придумали свято: у 2012 р. Генеральна Асамблея ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя. У цей день слід радіти, допомагати тим, хто цього потребує і згадувати найщасливіші моменти свого життя.
  Налаштуйтеся на позитивний лад, відкиньте погані думки, посміхніться й обійміть міцніше своїх близьких і рідних. Ми ж пропонуємо вам книги, у назві яких згадується це дивовижне слово «щастя».

    Е. Золя «Дамське щастя». У чому ж полягає щастя жінки? Автор на це питання дає свою відповідь. Героїнею його роману стає бідна дівчина, яка приїхала до Парижу шукати щастя. Місцем розвитку дії стає величезний магазин жіночих аксесуарів. Труднощі важкої роботи, принижень та випробувань героїня долає з честю і гідністю. Ця книга - з одного боку, блискуче дослідження механізму ділового успіху, з іншого - класичний роман про Попелюшку.

    О. Уайльд «Щасливий Принц». Одна з найвідоміших книг англійського письменника є свого роду ключем до його творчості і світосприйняття. Не випадково, що саме вона найчастіше виноситься до назви його збірок.  Прекрасна за глибиною казка про Принца, який ніколи в житті не бачив горя і жив  щасливо. Після його смерті йому поставили пам'ятник, в якому продовжила жити його душа.

    Л. Чарська «Заслужене щастя». На початку XX ст. твори цієї письменниці користувалися надзвичайною популярністю у молоді. Вона завжди прагнула виховати в читача піднесені почуття і тверді моральні принципи. Чудні, наповнені інтригами, пригоди персонажів повісті змішуються з їхними благородними, високими вчинками і почуттями. У світі, створеному уявою автора, мерзотники і негідники не можуть перемогти чесних, світлих і чистих душ.

    І. Хмелевська «Сліпе щастя». Це завершальний твір циклу з трьох книг сучасної польської письменниці, популярного автора гумористичних детективів. Головні героїні - дві варшавські школярки-подружки - не уявляють своє життя без  пригод і сильних переживань. У цьому сенсі їм пощастило - на кожному кроці їх чекають суцільні пригоди: таємничі, небезпечні і неймовірно кумедні.

    К. Вильмонт «Гормон щастя та інші дурниці». Сучасна російська письменниця входить до числа авторів, які пишуть про взаємостосунки чоловіка і жінки. Якщо у вас поганий настрій, депресія, або життя зовсім не в радість, то вам допоможуть її позитивні та веселі романи.
   Головній героїні книги доля дає шанс змінити все: роботу, імідж, втратити голову від кохання і, нарешті, відчути себе щасливою.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий