вторник, декабря 07, 2021

Рік Тигра: особливості року, про які ми дізналися з книг

 


Напередодні нового, 2022 року, багатьох хвилює важливе питання: що ж він принесе? Згідно з китайським календарем після білого металевого Бика у права вступає блакитний водяний Тигр. Пропонуємо познайомитися ближче із символом наступного року. Що від нього чекати, спробуємо дізнатися із книг.

Тигр – тварина з особливим характером. Він – норовливий хижак, так що з ним треба тримати вухо гостро. Напевно, всяких несподіванок у новому році варто чекати більше, ніж у поточному.  Важливі особливості року Тигра пов'язані з його «забарвленням». Головними кольорами стануть сині та блакитні, їх треба обов'язково використовувати у новорічному декорі.

Ці тварини люблять плавати і при першій нагоді пірнають в улюблену стихію. Вода пом'якшує агресивність, але не варто очікувати, що після купання він стане милим і ласкавим кошеням. Все ж таки сюрпризи і зміни у наступні 365 днів будуть швидше приємними.

Також треба пам'ятати, що великі смугасті кішки неймовірно допитливі. Їм цікаво дослідити навколишнє середовище. У 2022-му настане ідеальний час для того, щоб вгризатися в навчання, займатися саморозвитком і відвідувати різні курси. Також тигр – безстрашний звір, у нього варто повчитися хоробрості. Це не означає, що треба перевіряти себе на міцність, стрибаючи з парашутом чи плаваючи з акулами. У рік благородного хижака саме час стати володарем свого життя, бути стійким та вільним, як він. Як написав Чарльз Буковськи, «...тигра легко посадити у клітку, але важко зламати. Людину – навпаки».

Талісман на весь наступний рік – фігурка тигра. Бажано, щоб вона була виконана з прозорого матеріалу, що нагадує воду, наприклад, зі скла або кришталю. Перед тим, як відзначати рік Тигра, краще заздалегідь прибрати символ року, що минає. Тигр не потерпить  суперника  на своїй  території, ще й такого грізного, як Бик. Юнакові з роману «Життя Пі» Янна Мартела довелося на собі випробувати, як це опинитися в одному човні з лютим тигром Річардом Паркером. Герою було життєво необхідно дати зрозуміти звірові, хто головний в їхньому тимчасовому будинку.

До речі, кожен власник кішки має свій маленький живий символ 2022 року. Як сказав Віктор Гюго, «Бог створив Кішку, щоб у людини був тигр, якого можна погладити».

Домашні котики – милі та нешкідливі вихованці. Але вони разом із левами, пумами та тиграми – войовничі господарі у своєму середовищі проживання. Мудрий власник кота сто разів подумає, перш ніж зігнати з насидженого крісла свого пухнастого улюбленця. Тож найближчим часом старанно дбаємо про своїх мікротигрів та пам'ятаємо слова Мігеля де Сервантеса: «Зацькований та притиснутий до стіни кіт перетворюється на тигра».

Нехай цей рік пройде під заступництвом могутнього смугастого звіра.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий