вторник, декабря 07, 2021

В Україні видали книгу рецептів із серіалу «Друзі»

 


 

Українське видавництво коміксів та арт-буків «Mal’opus» надрукувало книгу рецептів з популярного американського ситкому «Друзі» в українському перекладі. Книга містить найвідоміші рецепти, які готували герої серіалу.

«Якщо ви досвідчений шеф, як Моніка Ґеллер, або новачок у ресторанній справі, як Фібі Буффе, чи просто неабиякий поціновувач їжі, як Джої Тріббіані, книга рецептів за мотивами серіалу «Друзі» підкаже безліч цікавих страв для всякого кухаря!», – йдеться в описі книги на сайті видавництва.

У книзі можна знайти рецепти млинців від Дженіс «О, Боже мій», чілакілів від Росса, картоплі фрі «Лише для Джої», яєць а-ля Чендлер, піци Дж. Стефанопулоса та ще десятків інших. Книга ілюстрована, окрім фото страв, там також є кадри із серіалу. Над цими рецептами працювала шеф-кухарка Аманда Ї. Оригінал книги англійською мовою вийшов восени 2020 р. Серіал «Друзі» виходив протягом десяти років (1994-2004), загалом вийшло 236 серій. Ситком із великим успіхом демонструвався в різних країнах світу і дістав величезну кількість нагород («Еммі», «Золотий глобус» тощо). Американське видання «The Hollywood Reporter» визнало серіал «Друзі» найкращим в історії американського  телебачення.

 

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий