понедельник, декабря 27, 2021

В Україні започаткована премія «KBU Awards»

 Українська бізнес-література отримала свою першу спеціалізовану премію «KBU Awards», що складається з двох номінацій – «Найкраща книга для особистісного зростання» та «Найкраща книга про розвиток бізнесу».

Премія започаткована найстарішим в Україні інтернет-магазином бізнес-літератури кniga.biz.ua. Головним партнером премії стала «Нова пошта», інформаційним партнером – онлайн-медіа MC.today. Створення премії підтримали Інститут української книги, благодійний фонд «Бібліотечна країна», Спілка українських підприємців, а також видавництва «Наш Формат», «Фоліо», «BookChef» та «Vivat».

Книги, номіновані на цю премію,  мають бути написані громадянами України та видані українськими видавництвами. У 2021 р. до короткого списку премії увійшли 22 книги, написані 24 українськими авторами у 2020 р.  

Переможців визначали за оцінюванням журі та голосами читачів. Церемонія нагородження відбулася у травні 2021 р. Під час проведення заходу   оргкомітет «KBU Awards» та Благодійний фонд «Бібліотечна країна» запровадили благодійну акцію «Найкращі книги – найкращим бібліотекам». Було зібрано понад 1 100 книг, що протягом року поповнили фонди  бібліотек України.  

У номінації «Найкраща книга для особистісного зростання» перемогла книга Анастасії Леухіної «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними». Друге місце посіла книга Валерія Пекаря «Бесіди майстра Хай Тао про стратегію», третє – книга Оксани Мороз «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців».

У номінації «Найкраща книга про розвиток бізнесу» перше місце посіла книга Ольги Гуцал «Якщо стрибнули, то гребіть». На другому місці –  «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей» Любомира Остапіва, на третьому – «Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків» Макса Лукомінського.

Усі  книги були відзначені пам’ятними статуетками та дипломами й отримали право використовувати відповідні знаки премії під час просування на книжковому ринку.

Наступного року  «KBU Awards» планує розширити перелік номінацій. Наприклад, окремо виділити книги self-made та non-fiction для дітей і підлітків.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий