понедельник, декабря 27, 2021

Як заробляти у мережі та стати фінансово незалежним


 
Бухгалтерка Уляна Пас, яка мешкає у Тернополі,  будучи у декретній відпустці, почала публікувати свої історії в мережі на «Букнет» і стала фінансово незалежною.

Ще у юнацтві вона записувала у  зошит  невеличкі історії, оповідання, які потім передавалися з рук у руки. Але під час навчання  у коледжі улюблену справу їй довелося залишити. І тільки у декреті з'явилася можливість до неї повернутися. Зараз у письменниці 35 завершених книг і 3 в процесі написання. Більшість з них написані в жанрі «сучасний любовний роман», та є і любовне фентезі, молодіжна проза.

Як каже авторка, «не завжди буває просто і працювати треба дійсно багато. Щоб читач полюбив твої історії, потрібно писати так, щоб він повірив, захопився, хотів ще і ще. Кожна моя історія особлива по-своєму, і я завжди стараюся, щоб читачу було цікаво, і щоб він чекав на продовження. За освітою я бухгалтер, але це не завадило мені здобути таку велику родину чудових читачів. І я дуже сподіваюся, що з часом вона буде тільки збільшуватися».

Жінка зізнається, що спочатку  для неї письменництво було  хобі, а вже потім вона зрозуміла – це може бути гарним доходом, і саме «Букнет» став її  основним місцем заробітку. Авторка вважає, що будь-яка робота повинна оплачуватися, зокрема написання книжок. Це важка праця, яка забирає багато сил і часу.

На «Букнеті» письменниця знайшла багато своїх прихильників. Вона відчуває себе щасливою, тому що може займатися улюбленою справою. Головне – це вірити у себе і тоді не буде ніяких страхів та побоювань.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий