понедельник, мая 25, 2015

Книги про зниклих дітей

25 травня відзначається Міжнародний день зниклих дітей. Він зародився у 1979 р. в США, коли зник 6-річний школяр, якого так і не змогли знайти. Цей день організований для того, щоб привернути увагу світової громадськості та всіх небайдужих громадян до проблем незахищеності дітей від викрадень, важких життєвих ситуацій і протиправної експлуатації. Символом Дня є зображення синьої незабудки.
Пропонуємо вам книги, що розповідають про жахливі історії щодо  зникнення дітей.


К. Муні «В пам'ять про Сару». Життя Майка перетворилося на кошмар - його донька Сара пішла кататися на санчатах і безслідно зникла. Єдиний підозрюваний - колишній священик, який раніше звинувачувався в розбещенні дівчаток, - мовчить. Доказів проти нього немає. А в річницю зникнення Сари за дивних обставин він гине.
 Хто ж стоїть за всім цим? Чому викрали Сару? Невже розгадка криється в минулому сім'ї Майка? Тільки одна людина може відповісти на це питання. І це його батько...

С. Ханна «Маленьке личко». Еліс лише на дві години пішла з дому, залишивши свою двомісячну доньку на піклування чоловіка. Вона не знала, що через цей час її життя перетвориться на кошмар. Повернувшись додому, вона виявила в дитячому ліжечку не свою дочку, а чужу дитину. Але так вважає тільки Еліс, всі інші вважають, що вона рушила розумом. Це лише зав'язка найскладнішої історії, що тримає в напрузі від першої до останньої сторінки.
Цей психологічний детектив з абсолютно непередбачуваною розв'язкою кілька тижнів очолював списки бестселерів Великобританії.

Е. Тейлор «Викрадений». Емма Тернер дуже самотня, у неї немає близьких, подруг і надій на майбутнє. Вона  одна виховує сина. Коли при неймовірних обставинах її малюк зникає, героїня починає копіткі пошуки, що приводять її до одного будинку. Але що робити, якщо сім'я, в якій опинилася її дитина, запевняє, що це їхній власний син, і те ж саме підтверджує тест на ДНК? Хто ж безумний: Емма або жінка, яка утримує у себе дитину?

У. Коллінз «Опале листя». Дитина, плід обдуреної любові, була таємничо викрадена у бідної молодої матері. Все життя жінка присвятила пошуку нещасного дитя, але надій на возз'єднання сім'ї не було. Поки не зустріла чоловіка, який захопився красою жінки та не привів її до одного будинка, де таємниця  походження героїні стала надбанням гласності.

Д. Каррізі «Підказувач». Викрадення шести дівчаток розбурхали городян і зажадали найвищої майстерності від агентів спеціальної групи з розслідування особливо тяжких злочинів. Але кожен раз, коли слідство наближається до розгадки, вступає в дію якийсь зловісний план і розкриваються подробиці іншого, ще більш заплутаного, злочину.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Дякую, пані Марино, за інформацію - навіть не знала, що є така сумна дата...

    ОтветитьУдалить