суббота, мая 30, 2015

«Блондинисті» книги

  31 травня відзначають Всесвітній день блондинок. Героїні безлічі анекдотів, невинні жертви гламуру, улюблениці справжніх джентльменів і власниці «супержіночої»  логіки вперше відзначили  цю дату у 2006 р., коли відбулася церемонія вручення премії «Діамантова шпилька» - першої спеціальної премії для блондинок.
  Пропонуємо вам книги, назви яких пов'язані з білявими представницями прекрасної статі.

  Дж. К. Оутс «Блондинка». Книга розповідає про найвідомішу блондинку ХХ століття Мерилін Монро, яка за життя була легендою, а після смерті стала богинею. Цей роман - напевно, найнезвичайніший, найщиріший і найстрашніший життєпис великої кінозірки. А що в ньому більше - правди чи вимислу - про це можна тільки здогадуватися.

  А. Гомбо «Мерилін Монро. Блондинка на Манхеттені». Загадка Мерилін Монро і в ХХ столітті  хвилює уяву. У середині 50-х років відомий нью-йоркський фотограф Ед Файнгерш отримав замовлення на фотосесію з актрисою. Протягом тижня він усюди слідував за кінозіркою, однак йому вистачило кількох секунд, щоб розгадати її таємницю. «Фотографувати Мерилін - все одно, що фотографувати світло», - такий підсумок роботи фотографа, який побачив Монро не тільки яскравою, розкішною і сексуальною, але й вразливою, тендітною і незадоволеною собою. Ця чудова блондинка навіть у сяйві софітів і під спалахами фотокамер залишалася невловимою, як промінь світла.

  Дж. Тріш «Блондинка на годину». У кого більше шансів отримати престижну роботу - у суворої бізнес-леді або у класичної нерозумної блондинки?  Над цим питанням ламає голову соціолог Лі Сміт і заради науки вирішується пожертвувати собою. Пряме каштанове волосся перетворюється на світлі кучері, ділові костюми і зручні туфлі змінюються на міні-спідницю і босоніжки на немислимих шпильках. Тепер залишається тільки навчитися безглуздо хихикати, і ... дорога відкрита! Така зав'язка цієї любовно-гумористичної книги.

  М. Павлович «Сафарі для блондинки». Головна героїня, опинившись у складних фінансових обставинах, робить відчайдушну спробу нечувано розбагатіти і заодно, якщо пощастить, знайти свою справжню любов. Чи все дійсно так просто, як їй здається? Які випробування випадуть на долю мисливиці за багатством? На ці запитання відповідає цей детективно-любовний роман.

  Р. Чандлер «Блондинка в озері». Як звичайно, головний герой відомого американського письменника - приватний детектив Марло - шукає справедливості, постійно стикається з жадібністю, безпринципністю, злочинами сильних світу цього, а заодно й тих «правоохоронців», які, здавалося б, повинні з цим боротися.       


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий