четверг, мая 28, 2015

«Сусідські» книги

  «Как теперь не веселиться, не грустить от разных бед — в нашем доме поселился замечательный сосед»,  - ці слова з відомої пісеньки знайомі всім. Сусіди є у всіх - у людей,  тварин,  країн,  планет ... Щоб не забувати про те, що всі ми є чимось сусідами, у 2000 р. в Парижі було засноване свято - Європейський день сусідів, що щорічно відзначається в останню п'ятницю травня (цього року припадає на 29 число).
   Пропонуємо вам книги, в назвах яких присутнє це всім нам близьке слово.


  К. Саймак «Сусіди за розумом». У книзі відомого американського письменника-фантаста розповідається про те, як не просто знайти взаєморозуміння з прибульцями з далеких світів. І навіть якщо ви несподівано виявили їх на задньому дворі власного будинку, - говорить автор, - і інопланетянин як дві краплі води схожий на людину, добре подумайте, перш ніж укладати з ним вигідну угоду, інакше можна влипнути в серйозні неприємності.

  С. Браун «Сусідка». Головна героїня поруч зі своєю подругою завжди відчувала себе невпевнено і завжди потурала  її капризам. Тому та легко вмовила її здати кімнату своєму нареченому. Але, відкривши йому двері і зустрівши прямий погляд карих очей, героїня зрозуміла, що на цей раз виконати прохання подруги буде дуже непросто ...

  М. Кебот «Просто сусід». У книзі розповідається про любов, невинний обман і веселі непорозуміння, що часом відбуваються в нашому житті. Головна героїня  -  починаюча журналістка - щиро здивована тим, що скандальний герой світських хронік, ловелас, плейбой і фотограф глянцевих журналів Макс виявився зовсім іншим: розумним, благородним і привабливим. Їй і в голову не приходить, що чоловік, який все сильніше її зачаровує, насправді не Макс, а інша людина, в якого є вагомі причини зберігати інкогніто.

  Д. Блейк «Уперта сусідка». Герой пережив важку психологічну травму, йому здається, що майбутнє безрадісно, ​​і життя вже не обіцяє нічого хорошого. Він селиться в глушині на березі океану, щиро сподіваючись, що там його ніхто не потурбує. Але хіба він міг уявити, що його сусідкою стане  чудова дівчина, яка, подібно променю сонця, може осяяти навколо все, пробудити до нового життя, радості і, звичайно, любові.

  С. Дубовик «Сусіди». Книга - збірка дуже забавних і фантастичних мініатюр - розповідає про позитивні історії, де кожен знайде для себе щось смішне і цікаве.

  Б. Ласкін «Друзі та сусіди». У книгу письменника-сатирика увійшли оповідання на різні теми, що демонструють гостру спостережливість автора, його вміння побачити і показати смішне, нетерпимість до недоліків, що заважають хорошим і добрим людям жити і працювати.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий