среда, августа 12, 2015

Книга, написана собакою

   Британське видавництво «Head of Zeus» у середині серпня представить читачеві англійську версію одного казкового роману під назвою «Сіріус», автором якого є ... собака. Насправді ця книга була написана німецькою мовою і в Німеччині вже пережила сплеск ажіотажу, зайнявши почесне місце у бібліотеках і  книжкових магазинах. Автором роману (назву дано за кличкою головного героя - симпатичного і хороброго фокстер'єра, від імені якого ведеться розповідь) є журналіст Крістіан Йаммерлінг. Він нібито на підсвідомому рівні розуміє мову тварин і написав історію «зі слів» свого пса. Чотириногий друг «розповів» господареві про пригоди свого діда Сіріуса, який пережив Другу Світову війну і служив в американській розвідці.

   Сіріус пройшов через безліч випробувань: нацисти винищили одну єврейську сім'ю, в чиєму будинку він ріс. Щеня за кличкою Леві дивом уцілів, коли після арешту господарів гестапівці розстріляли їхніх  домашніх собак. Пес назавжди зненавидів фашизм, але для безпеки змінив своє ім'я і став Сіріусом.
   Про те, як він допомагав боротися з гітлерівцями, а потім, після перемоги, знімався в Голлівуді, розповідає ця «собача» казка.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий