понедельник, августа 31, 2015

Книга-фільтр

  Американські вчені створили унікальну книгу - книгу-фільтр, що дозволяє забезпечити доступ до чистої питної води. Кілька десятків сторінок здатні очищати воду від бактерій і шкідливих мікроорганізмів. Працездатність одного аркуша становить близько 100 літрів рідини. Розробники прорахували, що одного примірника книги буде достатньо, щоб її власник фільтрував воду чотири роки.

  Кожна сторінка книги включає нагадування про важливість очищення води. У складі сторінок-фільтрів - наночастинки міді та срібла, що здатні виконати механічну очистку, а також вбити бактерії. Для фільтрації води достатньо вирвати аркуш з книги, закріпити його будь-яким способом і процідити рідину.
Випробування книги проводилися у країнах Південної Африки. Вони показали, що наночастинки вбивають до 99% бактерій. При очищенні штучно забрудненої води розробка продемонструвала 100% ефективність.
  Книга-фільтр при масовому виробництві стане подарунком не тільки для жителів планети, що зазнають дефіцит питної води, але й для мандрівників, солдатів та археологів.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий