пятница, августа 07, 2015

Що почитати: книжкові новинки цього літа


    Коли, як не влітку, випадає чудова можливість взяти тайм-аут з книгою в руках. І, напевно, тільки в ці ледачі спекотні дні можна сховатися у прохолодному місті і забути про все, занурюючись зовсім в іншій, книжковий світ.
  Пропонуємо вам книжкові літні новинки. Сподіваємося, що серед них знайдеться книга на ваш смак. Приємного читання!
  Ю Несбе «Кров на снігу». Норвезький майстер інтелектуального детективу знову радує читача - цього разу історією про кілера, якому замовили кохану жінку. До речі, американці вже купили права на екранізацію цього гостросюжетного трилера і запросили Леонардо Ді Капріо на роль продюсера.


    Т. Булатова  «Три жінки одного чоловіка». Головний герой був упевнений, що проживе зі своєю дружиною все життя - адже і звуть їх однаково, і друзі у них спільні, і діти - чудові. Але є  одна мудрість: «Життя прожити - не поле перейти». І зміст цих слів герой збагнув, коли зрозумів, що не буває тільки білого і тільки чорного, тільки правильного і тільки неправильного. І половина - це не обов'язково одна друга, всупереч законам математики і логіки ...


 Б. Акунін «Планета Вода». Новий роман популярного письменника - передостання книга з циклу про сищика Ераста Петровича Фандоріна. Книга складається з трьох повістей, дія яких відбувається в різний час на початку XX століття і в різних куточках Російської імперії та Європи.

  Х. Муракамі «Безбарвний Цкуру Тадзакі і роки його мандрів». Головний герой  роману - самотній чоловік - намагається розібратися зі своїм минулим і з подією, що глибоко ранила його в підлітковому віці. Заради цього він пускається в подорож і проходить різні випробування.

  О. Маринина «Страта без злого наміру». Улюблена героїня Анастасія Каменська зі своїми колегами оперативниками розслідує черговий злочин, розкрити яке під силу тільки їй.

  С. Кінг «Хлопець з Колорадо». Цей містичний роман з елементами класичного детективу тримає читача в напрузі з перших сторінок і до самого кінця. На маленькому острові поблизу узбережжя штату Мен знайдений труп молодого чоловіка, але при ньому не виявлено жодних документів. Хто він? Що привело його у відокремлене місце? І чи справді, як стверджує поліція, причиною смерті став нещасний випадок? Два місцевих журналіста вирішують розкрити таємницю загибелі незнайомця самостійно. Але чим далі просувається їхнє розслідування, тим більше виникає питань і тим менше на них відповідей ...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

3 комментария:

 1. Я читала Мураками "Норвежский лес".

  ОтветитьУдалить
 2. Я читала Мураками "Норвежский лес".

  ОтветитьУдалить
 3. Ті, кому подобається українська література!
  Раджу вам виписати літературно-художній журнал «Дніпро».
  Зорієнтований на сучасних читачів та має в собі багато цікавих рубрик, таких як: проза, сучасна поезія, драма та ін.
  Також в журналі публікується багато сучасних українських авторів.
  Розвивайтесь літературно, друзі!!!
  http://www.dnipro-ukr.com.ua/

  ОтветитьУдалить