суббота, марта 12, 2016

«Річкові» книги

   14 березня відзначають  Міжнародний день річок, що за своєю суттю є днем ​​боротьби проти гребель, тобто за «живу» воду. Його виникнення пов'язане з антігребельним світовим рухом, що зародилився у 1998 р., коли у 20 країнах світу пройшли понад півсотні акцій, спрямованих на збереження річок та водойм планети.
   Пропонуємо книги, де основна дія  відбувається на річці.


  Дж. К. Джером «Троє в човні, не рахуючи собаки». У гумористичній повісті відомого англійського письменника розповідається  неймовірна історія подорожі трьох безтурботних англійських джентльменів, які пустилися в плавання по річці Темзі разом зі своїм улюбленцем - фокстер'єром Монморансі. Забавні непорозуміння, веселі колізії і повні комізму ситуації, з яких герої виходять, незмінно зберігаючи істинно британське почуття власної гідності, й сьогодні вражають своєю оригінальністю і нев'янучим гумором.

  А. Крісті «Смерть на Нілі». На розкішному пароплаві, що пливе по великій африканській річці, убита молода мільйонерка, яка нещодавно вийшла заміж і, як з'ясувалося,  мала безліч ворогів серед пасажирів. Будь-хто міг убити самовпевнену  жінку, яка вкрала нареченого у найкращої подруги. Але, як виявляється, жоден з ймовірних підозрюваних не скоював цього злочину...  Вирішити цю загадку під силу тільки блискучому Еркюлю Пуаро.

  Н. Като «Всі  річки течуть». Це класична романтична історія про кохання між жінкою, чоловіком і рікою, що  пов'язує їх. Корабель, на якому до Австралії у пошуках кращого життя направляється з батьками юна художниця Філадельфія Гордон, зазнає аварії. Залишившись сиротою, дівчина поселяється на фермі своєї тітоньки. Частину залишеної батьком спадщини вона інвестує у колісний пароплав. Але її життя назавжди змінюється, коли вона зустрічає Брентона Едвардса, за якого виходить заміж. Героїня відмовляється від кар'єри художниці заради життя і подорожей разом  з чоловіком по річці на човні.

  О. Грін «Сто верст по річці». Це романтична розповідь про річкову подорож двох випадкових попутників - ув'язненого, який втік, і дівчини, яка поспішає до хворого батька.

  Ж. Верн «Чудова Оріноко». Герої цього пригодницького роману подорожують по річці Оріноко і піддаються численним небезпекам. Мета їхньої подорожі - встановити істину щодо походження великої ріки.

  Е. Хайд «Головне - доплисти». Дванадцять незнайомих один з одним людей, різних за характером, віком, досвідом і світоглядом відправляються у двотижневу подорож на 3 плотах по річці Колорадо. Кожен з них приїхав сюди зі своєю певною метою ... Життя протягом двох тижнів змінює всіх - від новачка до бувалого гіда з його 125-м спуском. Мандрівників чекають розчарування, нерозуміння і сварки, але також спільне подолання не тільки порогів, але й всіх труднощів, що зустрічаються на їхньому небезпечному шляху...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий