пятница, января 10, 2014

«Дякую» у назві книг

       
             11 січня  можна назвати однією з «найввічливіших» дат у році, в цей день відзначається  Всесвітній день «дякую». Традиція  цього свята єдина і дуже глибока за емоціями і почуттями. У цей день прийнято вітати один одного і говорити слова подяки будь-якій людині, всім, хто допомагає, підтримує і просто знаходиться поруч.
     Ми пропонуємо вам книги, у назві яких зустрічається це дивовижне   слово  - «ДЯКУЮ».


     
      Б. Грів «Дякую за те, що ти є». Книга, що її автор присвятив своєму другові, - колекція найтепліших слів подяки. Це відмінний подарунок, маленька приємна дрібниця, на яку заслуговує кожен друг.
     
        К. Дикамілло «Дякую Уїнн-Діксі».  Дитяча книга про забавну і абсолютно незвичайну дворнягу за кличкою Уїнн-Діксі, яка вміє «посміхатися». «Смішна» собака вчить свою маленьку господиню дивитися на світ іншими очима: завдяки їй дівчинка знайомиться з дивовижними людьми і знаходить друзів там, де менш за все чекала.
    Книга отримала золоту медаль всеамериканського товариства «Вибір батьків» та «Медаль Ньюбері» - приз, що присуджується за особливий внесок до американської дитячої літератури.

     
         Л. Утьосов «Дякую, серце!».  Життя Леоніда Утьосова сповнено парадоксів. Не маючи музичної освіти, він став найпопулярнішим співаком свого часу. Не будучи літератором, писав дивовижні вірші і випустив  три прозові книги. Одна з них – «Дякую, серце!». У цій книзі не просто спогади про дореволюційну Одесу та Велику Вітчизняну війну, не просто розповідь про  різні театри, не просто сузір'я імен - тих, з ким дружив, працював і зустрічався Утьосов. Головне в ній інше - гумор і печаль, мудрість і надія і, звичайно, любов: до музики, життя та людей.


   
      О. Махров «Дякую дідові за Перемогу!». Фантастичний бойовик про Велику Вітчизняну війну. Заступившись за старого, пограбованого хуліганами, наш сучасник отримує удар в потилицю, втрачає свідомість і потрапляє у 1941 рік у тіло свого 16-річного діда. Як йому вижити на Західній Україні, де зустрічали гітлерівців «хлібом-сіллю»? Чи вдасться йому змінити хід історії і запобігти розгром Червоної Армії в найбільшому танковому бою під Дубном?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий