воскресенье, января 05, 2014

Книги з несподіваним сюжетним поворотом

Погодьтеся, мабуть, кожному подобаються книги з гарним і цікавим сюжетом. Особливе місце займають твори з несподіваними сюжетними поворотами. Вони непередбачувані, ніколи не можна дізнатися, що саме приготувала фантазія автора на наступній сторінці, і це  приносить особливе задоволення.
Ми представляємо вам книги з несподіваним кінцем і цікавим сюжетом. Це ще одна справжня нитка Аріадни  у світ літератури, що вам, можливо, сподобається.


Д. Ліхейн «Острів проклятих». Два американських судових пристава відправляються на один з островів, щоб розслідувати зникнення пацієнтки клініки для божевільних злочинців. При проведенні розслідування їм доведеться зіткнутися з павутиною брехні, ураганом і смертельним бунтом мешканців клініки.
Ф. Дік «Прибулець». Вже 10 років земляни ведуть війну з інопланетянами. Талановитий вчений створює унікальну зброю для боротьби з ними. Але одного разу його самого оголошують прибульцем і починають широкомасштабне полювання. У ситуації, коли його шукають всі спецслужби країни, вчений повинен довести свою невинність і зрозуміти, хто він є насправді.
Д. дю Морье «Ребекка». Юна компаньйонка примхливої літньої американки стає дружиною англійського аристократа і прибуває разом з ним до його родового маєтку. У величезному похмурому особняку і люди, і стіни, і, здається, саме повітря нагадують новій господині про її загиблу попередницю – прекрасну та витончену Ребекку. Дивна поведінка чоловіка, настороженість, а часом і ворожість прислуги та недомовки приховують таємницю смерті колишньої господині, що приводить героїню у трепет. Після декількох місяців болісних переживань їй доведеться дізнатися страшну правду про минуле мешканців будинку.
А. Тосс «Фантазії жінки середніх років». Самотня жінка в порожньому будинку, в глушині, на березі океану. Що змусило її приїхати сюди? Що турбує її, мучить кошмарами, позбавляє сну?  Її минуле! Та й як інакше, якщо троє найближчих чоловіків у її житті, ті, кого вона  любила, загинули один за одним. Чи винна вона в їхній смерті? Як в усьому розібратися ? А тут ще стара книга, знайдена в будинку, і незвичайні, дивні розповіді в ній, які щось  підказують.
П. Коельо «Диявол і сеньйорита Прим». У маленькому гірському селищі з'являється незнайомець. У його валізі  одинадцять злитків золота, з їхньою допомогою він хоче випробувати людей, які, на його думку, більш схильні до зла, ніж до добра. Селянам належить прожити тиждень, повний драматичних подій, опинитися перед обличчям любові, смерті, влади й у душі кожного буде відбуватися боротьба між світлом і темрявою.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий