среда, августа 13, 2014

«Холодні» книги жарким літом

    Останні кілька днів - найспекотніші за все літо. У зв'язку з цим ми пропонуємо вам  «холодні» книги. Впевнені, що  в найжаркіший  день вони допоможуть вам приємно провести час, відпочити від міської спеки і розслабитися, насолоджуючись цікавою книжковою історією в тіні дерев або недалеко від кондиціонера.  

    Ч. Діккенс «Холодний дім». Цей класичний роман одні критики вважають невиправдано похмурим, інші - великим і геніальним. На одній і тієй же сторінці читач може сміятися і плакати, співчувати несправедливо скривдженим і беззахисним, відчувати справедливу лють і бажання помститися за героїв. Це книга про самовіддачу, самозречення, самопожертву,   самотність та надію, що гасне, не встигнувши загорітися.

    І. Бунін «Холодна осінь». Оповідання, що входить до циклу творів «Темні алеї», написане у 1944 р. Критики відзначають, що кожен раз письменник  пише про любов по-новому, при цьому «гострота подробиць почуттів» нітрохи не притупляється. Епізод, що давно став спогадом, не дає спокою героям - здається, почуття спалахнуло і пройшло, але його світло буде супроводжувати їх завжди.  

    Ф. Саган «Трохи сонця в холодній воді». Криза середнього віку, депресія, конфлікт ідентичності та інші проблеми, що знайомі багатьом сучасним людям, описані з безумовною правдивістю настільки тонко і точно, що в героях деколи впізнаєш  самого себе. Головний герой їде до французького села, де лише трохи сонця в холодній воді може скрасити його життєвий шлях.

   Р. Бредбері «Холодний вітер, теплий вітер». Збірник науково-фантастичних оповідань відомого американського письменника не залишить байдужими справжніх любителів фантастики.

   А.С. Пиньоль «Холодна шкіра». Головний герой роману – розчарована  людина,  яка  вирішила  втекти від свого минулого  на безлюдний острівець в Антарктиді. Герой намагається знайти спокій і самоту, але замість цього занурюється у вир абсолютно неймовірних подій. Чим завершиться для нього це добровільне заслання?

    С. Бушманов «Холод». Книга про безпритульного підлітка, який  в 90-ті роки минулого століття відправляється в подорож по Радянському Союзу. Перша дружба, перше кохання  і безліч небезпек, з  якими  стикається герой,  - про це розповідається в  романі.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий