вторник, августа 19, 2014

Книга без слів


   Виявляється, бувають книги без єдиного слова. Як, наприклад, в графічному романі австралійського письменника і художника Шона Тана «Прибуття», де немає жодного літерного символу. Спочатку в книзі були слова, але  під час роботи (автор працював над нею чотири роки)  слів ставало все менше і менше. А потім з'ясувалося, що вони зовсім не потрібні - все можна передати за допомогою ілюстрацій.

    Шона Тана називають неперевершеним майстром візуального оповідання. Він є лауреатом премії Оскар та премії імені Астрід Ліндгрен, автором та ілюстратором більш 20 книг. Книга «Прибуття» - графічний роман, історія кожного переселенця, кожного біженця, кожного, хто був змушений покинути рідні місця і пройти подібний шлях. Книга без слів - єдиний спосіб гостро передати німоту і самотність іммігранта в новому світі. Герой роману відправляється не просто в іншу країну, а в абсолютно інший світ.
   Тим, хто не знайомий з творчістю Шона Тана, пропонуємо подивитися кілька розворотів книги «Прибуття», що сама по собі є витвором мистецтва.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий