понедельник, августа 18, 2014

Книжковий гороскоп: як читають різні знаки зодіаку

  У кожного знака зодіаку - свій стиль читання. Познайомившись з книжковим гороскопом, можна дізнатися, люди якого знаку - самі уважні читачі. Хто читає через рядок, а хтось залишає олівцеві помітки на полях? Кому подарувати багатотомну енциклопедію, а кому - любовний роман?
    Пропонуємо вам дізнатися про свою манеру читання.


    Овен. Стрімкі Овни і в читанні блискавичні. Вони норовлять «промчатися» по тексту, ледь встигаючи перевертати сторінки. Вони завжди віддадуть перевагу книгам про сучасний світ і актуальні реалії, ніж творам класиків.

   Телець. Тельців цікавить не тільки результат читання літератури, а й сам процес, якому вони віддаються з максимальним комфортом. Це у Тельців можна знайти і зручне спеціальне крісло  для читання, і картатий плед, і затишний торшер. Для них книги, що стоять  на полиці,  ще й спосіб самовираження. Час, витрачений на читання, стає для Тельця «інвестицією» в свій імідж.

    Близнюки. Вони читають багато, причому, можуть читати кілька книжок одночасно, про кожну з них захоплено розповідають і рекламують  друзям. Близнюки стежать за книжковими подіями, намагаються читати всі гучні новинки і найбільш обговорювані книги. Особливу увагу приділяють мемуарам і неохоче беруться за товсті романи.

    Рак. Вони не просто читають  - вони занурюються в книгу і «проживають» з нею. Раки  з тих, хто згадує імена літературних героїв у своїй промові так, як ніби вони його друзі або сусіди, а не плід письменницької фантазії. Книги вони вибирають з особливою пристрастю - так само, як обирають друзів.

    Лев. Леви люблять читати з шиком. Престижні видання на гарному папері з красивим шрифтом, повні зібрання творів і красиві бібліотеки – це їхня пристрасть. Із задоволенням вступають в літературні диспути і клуби. З усіх жанрів вони обирають історичні романи і мемуари.

   Діва. Вони дочитують книгу до кінця, навіть якщо не в захваті від неї. Через це Діви дуже розбірливі у виборі кола читання. Перш ніж відкрити текст, вивчають рецензії, збирають відгуки в Мережі і опитують знайомих, чи вартий цей твір їхньої уваги. Діви читають дуже ретельно і зарають увагу на  всі нестиковки в сюжеті, погано складені фрази і фактичні помилки, не прощають цих огріхів автору.

   Терези. Вони - не з тих, хто скаче через сходинку. Терези читають з відчуттям, з толком, з розстановкою: смакуючи фрази, насолоджуючись стилем і словами. Представники цього знака  запам'ятовують цитати і роблять їх «крилатими». Вони з тих, хто закохується в авторів, і якщо вже їм сподобалася одна книга письменника, велика ймовірність того, що вони прочитають всі його твори.

   Скорпіон. Читання - не саме улюблене заняття Скорпіонів. В книгах вони шукають ураганні пристрасті, героїзм або практичну користь. Якби їм дозволили залишити у своїй домашній бібліотеці всього одну книгу, це, швидше за все, був би збірник корисних порад. Скорпіон рідко купує книги - вважає за краще  брати їх в бібліотеці, у друзів або скачувати в Інтернеті.

   Стрілець. Книги життєво їм необхідні: в них представники цього знака знаходять підтвердження власному ідеалізму. Стрільці,  навіть траплялося, закохувалися в літературних персонажів і потім шукали в реальному житті схожу  людину.

   Козеріг. Для них мета читання - отримання нової інформації, зарядка для розуму. Коло читання - література про подорожі, наукова фантастика, серйозна література, історична проза, біографії видатних людей, політичні памфлети.

   Водолій. Цей знак здатний читати при будь-яких обставинах - у черзі, в транспорті та ін. У них - відмінний літературний смак, але при цьому вони лояльні та терпимі до книг не  високої якості. І навіть у відверто слабкому тексті обов'язково знайдуть щось цінне і корисне.

    Риби. Представники цього знака - літературні «однолюби». Ще в юності вони знаходять своїх улюблених письменників і надалі всіх інших порівнюють зі своїми кумирами. Вони читають, щоб отримати емоційну підтримку, знайти в книзі власні переживання, краще зрозуміти себе.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий