понедельник, ноября 10, 2014

Книги, від яких хочеться жити
    Іноді так буває, що день не задався, все валиться з рук і нічого не хочеться. Саме в цей момент  ми радимо вам взяти в руки гарну книгу. А визначитися з вибором вам допоможе наша чергова добірка  книг, після прочитання яких з'явиться надія, підніметься настрій і захочеться жити.


    А. і Б. Стругацькі «Понеділок починається в суботу». Блискуча книга російських фантастів  стала бестселером  і настільним довідником майже всіх учених Росії. Дивовижні гумористичні  історії молодшого наукового співробітника Олександра Привалова виховали не одне покоління вчених і зарядили світлою магією 60-их років думки і сподівання багатьох молодих діячів науки.

  Дж. Ірвінг «Правила виноробів». Роман класика американської літератури - це сучасна сага про сім'ю, яка живе в нашому абсурдному і безглуздому світі. Її члени намагаються, кожен по-своєму, знайти гармонію і встановити рівновагу між вічним і  тим, що проходить.

   Дж. Даунхем «Поки я жива». Шістнадцятирічна героїня тільки починає жити, і їй так багато хочеться встигнути. Тому вона пише список всіх своїх бажань і береться за справу. Ця книга - чесний, сміливий і неймовірно життєстверджуючий роман. Він у повному сенсі слова зупиняє час, нагадуючи про те, що потрібно цінувати головне,  бути сміливішими в бажаннях і насолоджуватися пригодами, що нам дарує кожен день.

   Дж. Харріс «Ожинове вино». Пройнятий тонким ліризмом і щемливою ​​ностальгією за дитинством, роман англійської письменниці розповідає про те, наскільки важливо буває іноді круто змінити звичний хід життя, поглянути по-новому на себе і на своє місце у світі.

   Е. Лу «Наївно. Супер». Книга поєднує риси мемуарного жанру, комедії, філософської притчі та роману виховання. Молодий герой, який сумнівається в собі і в навколишньому світі, переживає драму духовного життя. Роман захоплює дотепністю, іронічною стриманістю оповідальної  манери.

   Ф. Флегг «Смажені зелені помідори в кафе «Полустанок». Ця книга, що відразу ж після видання стала культовою, сьогодні є класикою американської та світової літератури. Вона розповідає історію одного маленького американського містечка, в якому, як і скрізь у світі, переплелися любов і біль, страхи і надії, дружба і ненависть.

   Р. Бредбері «Ліки від меланхолії». «Коли все втрачено, залишається надія», - стверджує герой одного з оповідань. Ці слова могли б стати епіграфом до всього цього збірника, на сторінках якого завжди знайдеться місце для сумних посмішок і добрих чудес.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий