среда, ноября 26, 2014

Незвичайні книжкові викладки

     Незвичайна викладка товару - незмінно добре працюючий спосіб привернути увагу відвідувачів магазину. І як тільки не ухитряються  дизайнери, щоб вигідно представити товар: і підвішують його, і перевертають, і навіть наколюють! Та ж система працює і в багатьох книжкових магазинах, де  певний стиль викладення книг поєднує в собі красу, потужність і стійкість, змушуючи відвідувача звернути увагу на книгу і, нарешті, купити її.
  Пропонуємо подивитися  незвичайні викладки книг, що створюються в деяких  книжкових магазинах Японії.

  Книжковим магазинам країни, переповненими коміксами, любовними романами і науковою фантастикою, потрібні величезні зусилля, щоб якось виділитися на тлі інших. Тому багато з них перетворили викладку книг на справжнє  авангардне мистецтво, використовуючи різні стилі.

   Перший тип викладки називається «Вежа»: книги викладаються так, щоб фігура нагадувала будівлю або замок. У цьому стилі головне - розмір і потужність.

   Книжкові магазини, що йдуть ще далі, довели попередній стиль до досконалості та освоїли мистецтво викладки книг у вигляді монументальних спіралей. Стиль «Спіраль» кидається в очі і, хоча він не такий стійкий, як «Вежа», зате найзачарованіший.


   У найсміливіших магазинах вважають за краще  стиль «Торнадо» - фактично, це дві переплетені спіралі. В цьому стилі краса дуже вдало поєднується зі стійкістю композиції. Єдиний ризик цього стилю - небезпека. Розмістивши таким чином книги, слід переконатися, щоб вони не обрушилися на відвідувачів.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий