суббота, ноября 08, 2014

Романи про жінок-вчених

   Щорічно  10 листопада відзначається Всесвітній день науки. «Наука заради миру та розвитку» - таке гасло цього свята, що було офіційно проголошено у 2001 р.
   Протягом багатьох століть наука була галуззю  діяльністі переважно чоловіків, але  й жінки зробили не менш вагомі та важливі відкриття. На честь Всесвітнього дня науки ми пропронуємо книги про жінок-вчених, які поряд з чоловіками трудяться на благо прогресу, вивчають закони природи, проводять складні експерименти і пишуть наукові праці.


   Е. Гілберт «Походження всіх речей». Ця книга - епічний роман про життя жінки-ботаніка, яка жила у ХІХ ст.  На героїню чекає чимало дивовижних пригод у самих різних куточках земної кулі. В романі діють реальні історичні персонажі того часу, що надає розповіді додатковий колорит.

   Т. Шевальє «Чарівні створення». Книга розповідає про захоплюючу історію боротьби двох жінок-палеонтологів за  жити так, як їм хочеться, і займатися тим, що їм цікаво.

   С. Газан «Перо динозавра». Головна героїня - випускниця біологічного факультету - готується до захисту дисертації, як раптом її наукового керівника знаходять мертвим з її роботою в руках. Сюжет  закручений в кращих традиціях скандинавських детективів. Читач отримає можливість не тільки вивчити безліч нових наукових термінів та познайомитися із сучасним станом справ в палеонтології, а й згадати шкільний курс біології.


  В. Каверін «Відкрита книга». Роман розповідає про молодого вченого Тетяну Власенкову, яка працюює в галузі мікробіології. Письменник простежує нелегкий, але мужній шлях героїні до наукового відкриття, що зробило великий вплив на розвиток медичної науки.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий