понедельник, ноября 03, 2014

Що про вас каже розстановка книг на книжковій полиці?

   Чи знаєте ви, що спосіб розставлення книг говорить про вас як про читача нітрохи не менше, ніж вибір авторів та видань? Адже ви не просто розставляєте книги - ви організовуєте інформаційну картину світу. Як знання розташуються в просторі, так вони влаштуються і в голові.
   Згадайте,  як ви сортуєте бібліотеку:  за авторами, часом написання або у вашій шафі  - веселий хаос? Адже кожному способу відповідає свій читацький типаж. Хочете дізнатися, до якого типажу ви належите? Пропонуємо вам пройти наш жартівливий тест.


    Книги за кольорами. Якщо ви так розставляєте книги, то ви - естет. Готові посперечатися: велика частина ваших книг - альбоми з мистецтва та дизайну. І, якщо вам доведеться вибирати між знаменитим романом і каталогом Ермітажу, ви виберете друге.

 Книги за авторами. Дорогі книголюби, саме на ваших полицях «прописуються» повні зібрання творів: в бажанні дізнатися про улюбленого автора ви не хочете пропускати нічого, навіть його листи. У вас всі задатки до того, щоб стати провідним літературознавцем.

  Книги за темами. Таке оформлення полиць вимагає багато часу, але зате відмінно вибудовує картину світу. Певні, що ви відмінний співрозмовник і без заминки можете переходити з однієї теми до іншої.

  Книги за форматом. Прямо скажемо: так розставляти  книги  - це саме очевидне рішення. Швидше за все, ви -  людина рішуча і не терпите зволікання.

  Книги за хронологією. Ви - та рідкісна людина, яка розставляє книги домашньої бібліотеки за часом їх написання? Схоже, у вас дійсно нетрадиційне мислення. Велика ймовірність, що ви великий знавець історії і вважаєте, що у всього  є причина і наслідок.

   Хаотичний безлад. Ваші книги «веселяться» на полицях, як хочуть, а ви і не заперечуєте. Головне - що вони є! Нехай пошук улюбленої книги на полиці займає у вас якийсь час, зате який це прекрасний процес! Ви з тих людей, хто вірить в чудеса і обожнює сюрпризи. Ви й самі любите дивувати. Легка непослідовність тільки додає вам чарівності, а вашому життю - інтерес.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий