суббота, ноября 01, 2014

Книги про справжню чоловічу любов

   У першу суботу листопада (у 2014 р. випадає на 1 число) відзначають Всесвітній день чоловіків. Ініціатором створення цього свята став  М. С. Горбачов.  Це день, коли чоловіки можуть відпочити, розслабитися, згадати про те, що вони теж можуть бути винуватцями торжества. Адже їхні улюблені жінки обов'язково привітають їх і подарують що-небудь цікаве й оригінальне.  
   Ми вітаємо всіх чоловіків з цим святом і пропонуємо книги про справжню чоловічу любов. Всі ми звикли читати романи про кохання, в більшості яких саме жінки люблять, страждають, прощають і повертаються. Саме почуття жінок завжди на першому плані. Але є й інший різновид романів про кохання - коли люблять  і страждають  чоловіки. Самозабутньо, щиро,  домагаючись будь-якими шляхами своєї мети - бути поруч з коханою жінкою. Саме про такі книги піде мова.  

  Ф.М. Достоєвський «Принижені і ображені». Оповідання ведеться від імені молодого письменника, безнадійно закоханого в дівчину, яка віддає перевагу іншому. Герой настільки її любить, що готовий пожертвувати своїм життям заради неї, намагаючись допомогти і всіляко її захистити. Він любить її всупереч усьому, закриваючи очі на її недоліки і на її любов до негідного чоловіка.  

  О.І. Купрін «Гранатовий браслет». До основи книги покладена історія кохання молодого чоловіка до красивої заміжньої жінки. Його любов до неї - велика, самовіддана, безкорисна, пристрасна і ніжна, така, за яку життя віддають. Але при цьому - любов нерозділена і трагічна.

  О. Памук «Музей невинності». Це історія любові, як світ - глибокої, як біль - невтішної, як щастя - безмежної. У романі, що розповідає про стосунки спадкоємця багатої стамбульської сім'ї та його бідної далекої родички, автор досліджує схованки людської душі. Весь сенс книги - це переживання головного героя через любов до дівчини, з якою він був знайомий з самого дитинства.

   Ф. Бегбедер «Любов живе три роки». «Любов живе три роки - це закон природи», - так вважає головний герой книги. Він  розлучився  з дружиною через нову любов, що захоплює його цілком, не залишаючи місця нічому іншому. Однак він вірить у свою теорію і тому з прихованим страхом чекає на наближення фатальної дати.  

   П. Коельо «Заїр». Книгу найпопулярнішого письменника можна назвати романом-пошуком, романом-сповіддю. У головного героя безслідно зникає дружина. Він не знає, що й думати: що це - викрадення, шантаж? Поступово думка про неї стає маною. Автор ділиться з читачем своїми потаємними роздумами та переживаннями, розповідая захоплюючу історію кохання.

   А. Мердок «Чорний принц». Це один з найзначніших творів відомої англійської письменниці. Любов і мистецтво - ось дві центральні теми цього роману. Відносини головних героїв - зрілого чоловіка і молодої дівчини - складні, суперечливі, пронизливі, описані автором з тонкістю і майстерністю.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий