пятница, ноября 28, 2014

Задоволення від відвідування бібліотек

    Задоволення від частого відвідування бібліотек еквівалентно задоволенню від підвищення заробітної плати. До такого висновку прийшли експерти після проведення дослідження, що було замовлене Міністерством у справах культури і спорту Великобританії.

   Основне завдання експерименту полягало в обчисленні та оцінці впливу культури та  спорту  на добробут. Співробітники Лондонської школи економіки повинні були встановити, які  види діяльності найбільш сприятливо впливають на людей і визначити, який грошовий еквівалент цих задоволень.
    Дослідники дійшли висновку, що часте користування послугами бібліотек приносить британцям таке ж задоволення, як і підвищення заробітної плати на 1359 фунтів на рік (або 113 фунтів на місяць). Дещо менше задоволення приносять заняття спортом - на рівні підвищення зарплатні на 1127 фунтів на рік і заняття, пов'язані з мистецтвом - на рівні підвищення зарплатні 1084 фунтів на рік.

    При цьому експерти пояснили, що необхідно провести ще ряд досліджень для того, щоб встановити справжні причинно-наслідкові зв'язки. Так, наприклад, ще не з'ясовано, чи стають люди більш щасливішими від самого відвідування бібліотеки, або туди  ходять більш щасливі люди. Однак, як зазначає американське громадське радіо NPR, ніколи ще не звучали так актуально слова героя мультфільму «Артур»: «Веселитися завжди легше з читацьким квитком!».Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий