понедельник, июня 01, 2015

«Батьківські» книги

   З чим у вас асоціюється день 1 червня? Правильно - з Днем захисту дітей. А чи знаєте ви, що в цей день  також  відзначають Всесвітній день батьків, що був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у вересні 2012 року. Його мета - нагадати всім жителям нашої планети про загальнолюдські цінності, захистити і затвердити ці цінності як основу міцної  сім'ї. Адже саме сім'я (в першу чергу - батьки) несе відповідальність за виховання та захист дітей, за те, щоб повний і гармонійний розвиток їхньої особистості обов'язково відбувався в атмосфері сімейного щастя, любові та розуміння.
  Пропонуємо вам книги, в назвах яких присутні найрідніші нам слова - мама і тато.  У. Сароян «Мама, я люблю тебе». Мудрість дитинства - основа сюжету чудової книги відомого американського письменника. Світ, побачений очима 9-річної дівчинки, перетворюється на очах, тому що головний принцип цього чудесного перетворення простий - усюди шукай добро.
  Ж.-Л. Фурньє «Куди ми, тату?». Батьківська любов абсолютна, адже мати і батько люблять дітей не за те, що ті отримують відмінні оцінки і перемагають у спортивних змаганнях, а за те, що вони - їхні діти. Книга складається з листів батька своїм дітям, причому дітям не простим, а інвалідам. Герой зміг подарувати їм свою любов і зробити щасливими як їх, так і себе самого.

  Л. Елліот  «Тепер я твоя мама». Ця драматична історія розповідає про дві сім'ї та одну маленьку дівчинку, яка стала сенсом усього їхнього життя. Коли Карла і Роберт одружилися, їм здавалося, що  вони створені один для одного, і вершиною їхнього щастя стала вагітність дружини. Але інша жінка вирішила, що їхня дитина створена для неї ...


   М. Барановський «Я виховую тата». Це дуже зворушлива історія розказана 10-річним хлопчиком Мариком, який живе удвох з татом. Він дуже допитливий. Що таке тиша, який зв'язок між тарантулами і грошима в будинку, чого чекати від Діда Мороза, як розрахувати коефіцієнт шкідливості дитини, де знаходиться душа - це лише деякі з питань, що хвилюють Маріка, і їх він обговорює з батьком.
 О. Булганова «Моя мама - Снігуронька». У маленької Лери є все, що потрібно для щастя 10-річній дівчинці. Немає тільки мами, і, здається, не було ніколи. Подружок батька вона знає всіх до одної  і вирішує влаштувати випробування трьом з них, щоб зрозуміти, хто з жінок може стати їй справжньою матір'ю.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий