воскресенье, июня 14, 2015

З Міжнародним днем блогера!

   Щорічно 14 червня інтернет-спільнота відзначає Міжнародний день блогера. Ідея проведення цього свята народилася у 2004 р., коли 500 осіб з більш ніж 40 країн, об'єднавшись, вирішили, що їм потрібен свій день - свого роду символ дружніх відносин між мережевими блогерами усього світу. Це свято зближує людей, які пишуть у своїх блогах  різними мовами,  і надає їм можливість підтримувати один одного та усіх користувачів мережі Інтернет.

   Ми вітаємо з цим днем ​​усіх, хто присвячує свої блоги її величності Книзі, для яких любов до читання далеко не порожній звук, хто щодня наповнює контент свого блогу цікавою інформацією, тим самим збільшуючи число потенційних читачів. Ми вітаємо усіх бібліотечних блогерів, які працюють в мережі з читачами і намагаються непомітно показати, що книги і читання є незамінною частиною нашого життя.
   Міжнародний день блогера ми сміливо можемо вважати і своїм професійним святом - наш блог «Книжковий континент» вже 4,5 року займає свою нішу в мережевому бібліопросторі і сьогодні є  віртуальним майданчиком для отримання корисної інформації про найцікавіші та значущі літературні події. Тому ми  саме у цей день нагороджуємо блог власним фірмовим стилем - логотипом, що уособлює книгу як головну складову інтелектуального розвитку людини.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 комментария:

  1. Вітаю зі святом та дякую за ваш чудовий блог!

    ОтветитьУдалить
  2. Анонимный15 июня 2015 г., 14:05

    Согласна на 100% - блог чудесный. Успехов вам!

    ОтветитьУдалить