четверг, июня 25, 2015

Книжкова подорож по містах Європи

  З приходом літа хтось вже встиг піти в довгоочікувану відпустку, а комусь відпустки ще чекати і чекати. А так хочеться відправитися у подорож прямо зараз?
  Пропонуємо книги, що перенесуть вас до різних міст Європи. На вас чекає захоплююча пригода, де є  і любов, і детектив, і драма... Як вам така «книжкова відпустка»?


  Р. Еллі «Останнє танго в Парижі». У свій час роман викликав ефект вибуху бомби через вельми відверті сцени. Непереможна пристрасть охоплює героїв, позбавляє їх здатності мислити і міркувати, але й дає нереальне задоволення від кожної прожитої хвилини. Друге народження книга пережила після відомої екранізації з Марлоном Брандо у головній ролі.

  Е. М. Ремарк «Ніч у Лісабоні». Цей роман - про ніч, протягом якої герой сповідується випадковому зустрічному. За пляшкою дешевого вина тягнеться його розповідь про кохання, дивну вірність, війну і відвагу. Розповідач рятується в Лісабоні від нацистів, де безуспішно намагається знайти гроші на квиток на пароплав до США і фальшиві американські візи. І дивний незнайомець обіцяє дати йому все це в обмін на те, що він буде слухати його усю наступну ніч.

  К. Ішервуд «Прощавай, Берлін». Ця невідома нам класика англійської літератури у себе на батьківщині в 30-40-ті роки минулого століття наробила чимало шуму. Автор - один з представників «втраченого покоління». Він розповідає про життя західноєвропейської богеми, розгубленість інтелігенції, єврейські погроми,  порок і гріховність.

  І. Мак'юен «Амстердам». Двоє друзів - знаменитий композитор і процвітаючий головний редактор газети - укладають угоду про евтаназію: якщо один з них перестане контролювати себе і впаде в безпам'ятство, інший буде зобов'язаний його вбити. Що ж трапиться в Амстердамі? Кому випаде жереб позбавити життя друга?

  Е. Золя «Чрево Парижа». Чрево Парижа - площа Ле Аль неподалік від Лувра. Сьогодні тут розбитий сквер з басейном, підземними магазинами, кафе і кінотеатром, але не так давно на цьому місці розташовувався центральний паризький ринок, а навколо - притон паризького дна. Відомий французький класик розповідає про долі його мешканців.

  М. Фрай «Казки старого Вільнюса». Центр Вільнюса складає 108 вулиць. Якщо ходити по них досить довго, то можна побачити сотні найдивовижніших історій, а в багатьох сюжетах - навіть взяти безпосередню участь. Про загадки одного з найкрасивіших і самобутніх міст Європи розповідає автор, щиро закоханий в  литовську столицю.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий