четверг, июня 18, 2015

Аромат старих книг

  Напевно, кожному книгоману знайомий той особливий, неповторний запах книг, що панує у великих бібліотеках або  букіністичних магазинах. Запах старих книг - це те, що змушує відключитися від зовнішнього світу і зануритися тільки в свої улюблені книги.


   Нещодавно в один з магазинів міста Мінніаполіс (США) надійшли до продажу ароматичні свічки, запаливши які можна насолодитися справжніми книжковими ароматами. Цю ідею підказав  один з  фанатів паперових книг, якому хотилося вдихати ці запахи під час читання в онлайн-режимі.
   Створюючи суміш компонентів з ароматом старих книг, власники магазину тримали перед собою книгу з пожовклими сторінками. Цей аромат вони назвали «Старі книги». Для любителів більш затхлих запахів створили аромат «Книжковий підвал». Одним з фаворитів продажів є свічки «Оксфордська бібліотека». Найближчим часом будуть створені ароматичні свічки для любителів наукової фантастики. Усі свічки створюються вручну з соєвого воску: цей природний матеріал добре горить і є екологічно чистим. Одна свічка розрахована на 65 годин горіння - часу якраз вистачить на читання однієї книги.
  Втім, ніякі свічки не допоможуть читачеві  захопитися читанням, якщо під рукою немає по-справжньому гарної книги.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий: