понедельник, июня 15, 2015

Що почитати на пляжі?

   Нарешті прийшло літо, а разом з ним - довгоочікувана відпустка. А де її найкраще провести? Правильно, на березі моря, де можна забути про міську метушню та проблеми. А повалятися в тіні пляжної парасольки завжди приємніше, якщо в руках є цікава книга, за допомогою якої можна поринути у світ цікавого життя, повного романтики, пригод і любові.
   Пропонуємо вам книги, що приємно читати під шум хвиль і легкий бриз. Пливіть разом з ними до берегів нових літературних відчуттів!


  Н. Абгарян «Манюня». Ця книга змусить вас заливисто сміятися в будь-якому місці. Це приголомшлива історія про двох дівчаток-подружок, про їхню  грізну бабусю, яка за темпераментом схожа на Фрекен Бок, про купу родичів, які постійно потрапляють в казусні ситуації, і просто про дитинство - безтурботне і щасливе.

  А. Гарленд  «Пляж». Головний герой вирушає на пошуки земного  раю - місця, до якого шлях знайшли лише одиниці. Рай виявляється саме таким, яким і малювала його уява: білосніжні пляжі, смарагдова вода, синє небо, чудова компанія і повна свобода - що ще потрібно для щастя? Однак над пляжем починають згущуватися хмари, а люди в ізольованому суспільстві починають сходити з розуму.

  Х. Філдінг «Щоденник Бріджит Джонс». Книгу можна назвати смішною енциклопедією жіночих слабкостей. Бріджит - невдаха і нечупара. Вона об'їдається тістечками, кожен день обіцяє собі піти до спортзалу і просить Бога послати їй гарного нареченого. Цей твір - дзеркало, в якому багато жінок можуть впізнати себе з усіма  їх проблемами.

  Е. Пірсон «І як їй це вдається?». Ця добра і дуже смішна книга розповідає про те життя, що залишається по інший бік відпустки. Головна героїня - ділова жінка і мати трьох дітей - може робити десять справ одночасно: продавати акції, міняти пелюшки, пекти пироги, бігти в школу, летіти у відрядження. І все це на тлі хронічного недосипання, відсутності вільного часу, осуду з боку подруг і вічного страху кудись не встигнути.

  В. Собад «Міс Світі». Головна складова книги - чудова суміш романтики, сміху і детектива. Молода жінка на ім'я Саманта працює редактором відділу листів у жіночому журналі. Вона боязка і закомплексована,  ховається від  життя у старовинному будинку своєї бабусі. Але одного разу героїня отримує анонімку з погрозами, і її життя різко змінюється…

  М. Трауб «Про що говорять немовлята». Ця книга - ідеальне читання для відпочиваючих  з дітьми. З обридлих нам побутових ситуацій, що відбуваються в кожній родині, автор створила іскрометну комедію, що змушує нас сміятися і ставитися до дитячих витівок легше. Всі принади сімейного життя з дітьми описуються з погляду півторарічної дівчинки Сіми. Невинний погляд дитини змушує подивитися на те, чому дорослі надають так багато важливості, як на сміховинно смішні дрібниці.



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:


  1. Раджу вам літературно-художній журнал «Дніпро». В ньому є дуже багато всякого класного, все сучасне. Багато сучасних українських авторів.
    Журнал орієнтується на смоки сучасного читача…
    Всі хто захоплюється українською літературою раджу цей журнал.
    http://www.dnipro-ukr.com.ua/

    ОтветитьУдалить