понедельник, июня 08, 2015

«Дружні» книги

   9 червня відзначають Міжнародний день друзів. Хоча історія замовчує, ким і коли це неофіційне свято було засноване, це не позбавляє його популярності.  У цей день ми, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, нагадуємо своїм друзям про те, як вони важливі для нас і як ми їх любимо.
   Пропонуємо книги, що розповідають про те, що поруч з нами існують люди, які завжди готові нас підтримати, допомогти або просто посміхнутися у відповідь.


  Дж. Б. Прістлі «Добрі друзі». У книзі розповідається про дуже незвичайну трупу мандрівних акторів, які під час своєї подорожі стають справжніми друзями. Ця ексцентрична компанія, знехтувавши всі тяготи кочового життя, відправляється на гастролі по провінційній Англії.

  Дж. Остін «Любов і дружба». Один з перших художніх творів відомої англійської письменниці, написаний нею у 15 років, є  маленьким романом у листах. Читач ніби занурюється у чужі листи, заглядає у чуже життя, де є місце справжній дружбі і любові.

  А. і Б. Стругацькі «Повість про дружбу і недружбу». Ця фантастична казка-притча розповідає про героїчні пригоди друзів. Напередодні Нового року 14-річний Андрій захворює на ангіну. Раптово він чує з радіоприймача заклик про допомогу від свого друга. У стіні на кухні виявляється лаз до іншого світу, і Андрій вирушає у небезпечну подорож, щоб врятувати товариша ...

  Дж. Кертін «Моя подруга Еліс». Дуже погано, коли з тобою ніхто не дружить в класі, але ще гірше, коли краща подруга переїжджає до іншого міста, і відтепер вас пов'язують лише телефонні дзвінки й електронна пошта. Що зроблять 12-річні дівчинки, щоб залишитися разом? Безжурні подруги придумали зухвалий план! От тільки чи спрацює він?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий