понедельник, июня 22, 2015

«Вдовині» книги

  23 червня відзначають Міжнародний день вдів. Він був заснований Генеральною асамблеєю ООН у грудні 2010 р. з метою залучення уваги до важкого становища жінок і дітей, які залишилися без чоловічої опори.
   Пропонуємо книги, у назві яких присутнє це самотнє слово - вдова.


  Дж. Хейєр «Вдова мимоволі». Головна героїня - дівчина зі знатного роду, в якої немає засобів до існування. Раптовий подарунок долі - і за одну ніч вона стає дружиною, вдовою і господинею маєтку. Але на цьому дива не закінчуються  - у молоду вдову «закохаються»  троє братів. Але хто ж з них поведе її до вівтаря?

  С. Браун «Вдова демона». Головний герой - знаменитий кіноактор - знімається у фільмі про трагічно загиблого льотчика-аса. Щоб краще вжитися в образ, він приїжджає  до його юної вдови і миттєво розуміє, що вона - та жінка, про яку він мріяв все своє життя. Але не все так просто, як здається - чомусь виникає відчуття, що загибель чоловіка красуні була не випадковою ...

  Л. де Вега «Валенсіанська вдова». Ця іскрометна комедія є одним з кращих творів великого іспанського драматурга. Молода вдова, не дивлячись на те, що зберігає пам'ять свого покійного чоловіка, поринає у  водоверть любовних перипетій, що закінчуються весіллям.

  Дж. Д. Карр «Загадка Червоної вдови». У книзі розповідається про те, як знаменитий детектив стає свідком дивного вбивства. У будинку одного лорда є страшна кімната, де незрозумілим чином померло кілька людей. Нинішній господар будинку і його друзі влаштовують гру, в якій визначиться «щасливчик» - йому належить побувати в цій кімнаті і довести неспроможність фамільної легенди. Чим закінчиться небезпечна гра для героїв книги і як буде розплутувати наслідки загравань із смертю головний сищик, читач дізнається в захоплюючому романі.

  О. Ковалевський «Справа про чорну вдову». Книга адресована усім любителям класичного детективу. Слідчий з особливо важливих справ Зоя Василевська береться розслідувати самі заплутані злочини. З дрібних деталей і малозначущих фактів їй вдається скласти картину злочину та знайти винного. Її гострий розум і бездоганна логіка дозволяють вирахувати злочинця і розгадати його задум за лічені дні.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий