пятница, октября 16, 2015

Книги про начальників та їхніх підлеглих

  Щорічно 16 жовтня у багатьох країнах світу відзначають День Шефа або, як його ще називають, Національний день Боса - професійне свято керівників  усіх рівнів. У цей день належить згадати, що керівник - це професія, робота без відпочинку, відповідальність за кожен крок, за кожне слово, за благополуччя підлеглих йому людей.
  Ми вітаємо всіх тих, хто має до цього свята пряме або непряме відношення, і пропонуємо книги, головними героями яких є начальники і їхні підлеглі.


  Р. Іммельман «Boss: незрівнянний або непотрібний». У книзі, написаній у формі художнього бізнес-роману, захопливо розповідається про головну складову менеджменту - ефективні стосунки управління. Грег Райт призначений керівником заводу - одного з головних у великій корпорації. Чималий інтерес у читача викличе те, як він вчиться не тільки керувати своїми підлеглими, а й надихати їх на досягнення успіху. У книзі автор фактично викладає одну із стратегій менеджменту: успіх досягається там, де всі працівники розуміють і поділяють мету компанії.

  Дж. Файндер «Директор». Нік Коновер - генеральний директор великої корпорації, цілком успішний бізнесмен, але в якийсь момент звичний уклад життя починає валитися. Помирає дружина, і він сам залишається з двома дітьми на руках. Його родині загрожує анонімний злочинець, на роботі він розкриває змову проти себе і компанії. До того ж виникає ще одна небезпека в особі детектива убійного відділу, в якого є особисті підстави для переслідування героя. Але ніхто не підозрює, як далеко здатен зайти Нік у захисті своїх інтересів.

  Л. Вайсбергер «Диявол носить Prada». Багато дівчат мріють працювати в журналі мод. Але ніхто навіть не здогадується, чим це може для них обернутися. Не знала про це і головна героїня, поки не зіткнулася з усіма «принадами» цієї роботи. Але все б нічого, якби не начальниця - найголовніша зі стерв світу «від кутюр», яка чи то продала за успіх душу дияволові, чи то (за чутками) вигнана з пекла за неможливий характер.

  О. Бек «Нове призначення». Дія основної сюжетної лінії протікає у СРСР протягом декількох місяців 1956-1957 років. У країні відбувається велика реорганізація та масова зміна кадрів. Головного героя, що посідає пост верхівки влади, збираються перевести на іншу роботу - послом в невелику європейську країну. Він підводить підсумки своєї діяльності і згадує минуле - свою керівну роботу та своїх підлеглих.
  Роман став одним з важливих подій в перебудовний час, а його головний герой - яскравим втіленням образу керівника сталінського типу в літературі.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий