понедельник, октября 26, 2015

«Дощові» книги

  Швидкими кроками вступила  осінь у свої володіння. А разом з нею  її вічний супутник - холодний дощ.  Саме в цей період нами оволодіває хандра, меланхолія і депресія.
  При такому настрої найкраще загорнутися в теплий плед і провести час у компанії гарної книги. Пропонуємо вам найнесподіваніші з них -   «дощові», котрі, як не дивно,  можуть налаштувати вас на душевний лад, дати відчути теплоту і затишок рідного дому, відкрити щось нове у своїй душі.


  К. Фей «Леді дощу». Що може змінити життя? Вчинок, дії інших людей, несподіваний поворот долі, а, може, дощ? Саме він змінює все в долі Таси Лев на прізвисько Сімба. Усього одна прогулянка в негоду, і життя дівчини раптом наповнилося несподіванками, новими друзями і шанувальниками.

  Ю. Горюнов «Дощ як привід». Ця невелика історія розповідає про зустріч близьких колись людей через багато років. Чи випадкова вона? І скільки є в людині сили, щоб зберегти свої почуття і одного разу пред'явити любові сплачений рахунок?

  Д. Матіяш «Історії про троянди, дощ і сіль». Книга молодої української письменниці є своєрідним триптихом, кожна частина якого складається з 15 коротких оповідань, де йдеться про людські взаємини,  любов і мудрість, про те, що об'єднує людей і допомагає їм краще зрозуміти один одного.

  Е. Грейсон «Дощ, що падає вгору». Дощ, що падає вгору, - явище настільки ж протиприродне, як і піввікова розлука двох закоханих. Піддавшись почуттям, Клер і Мартін збігають з тихого американського містечка, щоб відкрити для себе Європу. Вони молоді, щасливі, і навіть те, що багаті батьки Мартіна виступають проти його шлюбу з дівчиною з простої сім'ї, не заважає їм планувати весілля. Вони знімають квартиру в Лондоні, де Мартін збирається відкрити власний ресторан. А потім приходить телеграма. Клер сідає в літак і летить додому. Вона дивиться на дождинки, що біжать по склу вгору, порушуючи закони гравітації, і ще не знає, що відтепер буде бачити коханого тільки один раз на рік ...

  Г. Рябініна «Ранковий дощ - до обіду». Головна героїня приїхала на пару тижнів в Юрмалу, у гості до своєї подруги. Але вже на наступний ранок, прокинувшись, виявила, що в будинку вона одна - власниця безслідно зникла. Те, що відбулося в наступні кілька днів, не тільки зажадало від неї мобілізації всіх її аналітичних здібностей і неабиякої сміливості, але й дозволило в черговий раз усвідомити, як багато значать в її житті близькі люди. А ще те, як багато нових можливостей відкривають сучасні інформаційні технології, і як по-різному люди ці можливості використовують.

  Л. Яременко «Дощ за вікном». Роман вінницької письменниці розповідає про жіночу долю, цілющу здатність високої любові, силу надії і прірву відчаю, про те, на чому тримається людська душа і весь світ. Ця книга, про яку можна сказати, що вона розшита «бісером» тонких психологічних спостережень і висновків.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Для любителів української літератури можу порадити літературно-художній журнал Дніпро. Журнал орієнтований на смаки сучасного читача, та має такі рубрики: проза, сучасна українська поезія, драма та багато інших.
    Також, в ньому публікуються багато сучасних українських авторів.
    Сама виписую, і вам раджу!
    http://www.dnipro-ukr.com.ua/

    ОтветитьУдалить