суббота, октября 31, 2015

Книжкове зілля, або Як жахливо зустріти Хеллоуїн

  Наближається найжахливіший  з усіх свят - Хеллоуїн, що відзначається по всьому світу напередодні  Дня всіх святих. З 31 жовтня на 1 листопада настає ніч, повна жаху і шалених веселощів, коли вся нечиста сила з’являється поруч із нами.
  Тільки один раз у році - в Хеллоуїн - ми відкриваємо таємницю приготування найжахливішого, наймістичнішого і найчаклунського напою - книжкового зілля. Цей час настав. Отже, приготуйтеся записувати книжкові «рецепти» від справжніх майстрів літературного жаху. Гортаючи сторінки їхніх  книг, ви можете опинитися у потойбічному світі  і перетворитися на його мешканців.


 Рецепт перший. Беремо книги американського письменника, легендарного «короля жаху» Стівена Кінга «Кладовище домашніх тварин» і «Мертву зону», додаємо «Керрі», «Сяйво», «Воно», а також «Темну вежу», ретельно перемішуємо, збовтуємо і отримуємо моторошний коктейль, від якого холоне кров, з'являється скажене серцебиття і тремтіння у колінах. Але це тільки до повного місяця. А що станеться з вами потім, залишається тільки здогадуватися.

 Рецепт другий. Цей напій готуємо з не менш «жахливого» роману -  «Дракули». Чи знаєте ви, що його автор Брем Стокер бачив уві сні Короля Вампірів, що встає з труни? Це послужило ідеєю написання книги, котра породила бурхливий сплеск всесвітнього захоплення «вампірською» темою, що не вщухає донині. Зробивши хоча б один ковток цього книжково-кривавого зілля, ви відчуєте на губах смак свіжовипитої крові і ... нехай ваші друзі тремтять!

 Рецепт третій. Для приготування наймістичнішого напою вам підійдуть книги Миколи Васильовича Гоголя. Не всі знають, що в сім'ї Гоголів певну схильність до релігійного містицизму проявляла мати письменника - за його власним визнанням, вона передчувала нещастя і вірила снам. Це не могло не позначитися на маленькому, замкнутому в собі хлопчику, і це згодом відбилося в його безсмертних творах. Отже, змішуємо «Вія», «Майську ніч або Утоплену», «Страшну помсту», можна додати «Вечір напередодні Івана Купала». Отриману суміш ставимо на вогонь, чекаємо, поки закипить і, не остуджуючи, випиваємо. Тепер сміливо можете перевіряти себе на хоробрість та безстрашність, перебуваючи у світі потойбічних сил.

 Рецепт четвертий.  Називається він «Київське-книжкове зілля». Хочете політати на мітлі і при цьому дізнатися про чудеса і легенди нашої столиці? Тоді використовуйте романи з циклу «Київські відьми» української письменниці Лади Лузіної, яка сама є чинною главою Клубу Київських відьом. Письменниця називає свій цикл казкою, написаної на основі реальних історичних фактів, міфів і легенд Києва. На даний момент вийшло шість книг серії, у кожній з них змішано безліч жанрів – містика, фантастика, детектив, історія. Готовий книжковий фреш від  Лузіної краще приймати вранці натщесерце, тоді легше буде літати.


Приємного вам жахливого читання!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий