четверг, октября 08, 2015

«Яєчні» книги

  
  
   У багатьох країнах світу в другу п'ятницю жовтня (у 2015 р. припадає на 9 число) відзначають Всесвітній день яйця - свято всіх любителів яєць, омлетів і запіканок. Початок цього неофіційного свята був покладений у 1996 р. в австрійській столиці - місті Відні на черговій конференції Міжнародної яєчної комісії. І з тих пір у цей день проводяться різні жартівливі фестивалі, кулінарні конкурси, змагання з кидання яєць, а також серйозні професійні семінари з питань правильного харчування та благодійні акції.
  Пропонуємо вам книги зі смачними «яєчними» назвами. Сподіваємося, вони припадуть вам до смаку.


    М.О. Булгаков «Фатальні яйця». Ця фантастична і, разом з тим, страхітливо реалістична повість дозволяє насолодитися багатогранною булгаковською мовою, яскравою грою алегорій і сенсу, гіркуватим і нещадним гумором. Вчений Персиков розробляє промінь життя, здатний багаторазово прискорювати розвиток та розміри живих істот. Цим відкриттям збирається скористатися завідувач радгоспу, який виписує з-за кордону ящики курячих яєць. Але внаслідок фатальної помилки до радгоспу надсилають яйця змій, крокодилів і страусів ...


  В.П. Аксьонов «Жовток яйця» - перший і єдиний роман письменника, написаний англійською мовою, а вже потім перекладений автором на рідну мову. Це гротескна, майже памфлетна книга про боротьбу КДБ і ЦРУ за володіння записками Достоєвського, про його зустрічі з Карлом Марксом та їхні палкі суперечки щодо суті комунізму і природи людини. 
  Дж. Ффорде «Таємниця виїденого яйця, або Смерть Шалтая». Головний герой книги, написаної в жанрі пародійного фентезі, - детектив Джек Шпротт. Він працює у Відділі казкових злочинів. Кожен день підкидає йому все більш і більш заплутані справи. Тільки він в змозі розібратися, наскільки невинні три поросяти і чи так вже винен сірий вовк, живцем зварений цими маленькими садистами. З давнім казковим жахом  неймовірно важко боротися, і Джеку Шпротту доводиться стиснути волю в кулак і якнайшвидше приступити до розслідування загадкової смерті мецената і філантропа Шалтая-Болтая ...


    Е. Успенський «Принц із Кіндер-яйця». Ця весела дитяча книга розповідає про загадкового, але справжнісінького принца. Ніхто не знає, звідки він взявся, крім того, що вилупився з кіндер-сюрпризу, але всім зрозуміло, що ця маленька людина шляхетна, розумна, волелюбна і абсолютно все розуміє про наше життя.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий